Rozrywka

Billie Faiers z TOWIE błyska dekoltem w oszałamiających strojach kąpielowych, aby pokazać skąpane w słońcu

Billie Faiers wygrzewa się na słońcu w oszałamiających nowych zdjęciach, w których zdecydowała się na piękny kostium kąpielowy.

31-letnia gwiazda TOWIE pokazała swoje oszałamiające funkcje na swojej stronie na Instagramie, mając 2,3 miliona obserwujących.

Blond bomba przesłała mnóstwo wspaniałych zatrzasków, w tym ją ubraną w pogrążony jednoczęściowy strój kąpielowy z nadrukiem w stylu azteckim.

Mama dwójki dzieci świeciła, gdy pozowała do kamery, rozkoszując się cudownym słońcem.

W jednym ujęciu Billie pozowała z lekko otwartymi ustami, gdy jej długie blond warkocze były stylizowane na proste loki, które naturalnie opadały w dół.

Podpisała karuzelę zdjęć: „Spring Glam Catch Up”.

Najnowsze zdjęcia Billie na Instagramie miały fanów (Zdjęcie: Billie Faiers/Instagram) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Piękność reality TV opublikowała więcej zdjęć w przyciągających wzrok strojach.

Na głównym zdjęciu serialu Billie wyglądała niesamowicie pięknie, gdy zdecydowała się na świetlisty zielony top, który owinął się wokół jej szyi.

Na wspaniałym zdjęciu pozowała z rękami opartymi na talii, gdy wyglądała na silną i pewną siebie, nosząc ten żywy numer.

Billie drażniła białą bluzkę z kamizelką w kolejnym snapie przesłanym do serii zdjęć.

Na wszystkich zdjęciach wybrała piękny, efektowny makijaż, podkreślając matową wargę i idealne brwi.

Laska TOWIE wybrała żywy zielony zespół (Zdjęcie: Billie Faiers/Instagram)

Aby uzyskać więcej najnowszych wiadomości o showbiznesie z Daily Star, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj.

Jej lojalny legion zwolenników zgromadził się w sekcji komentarzy, by zasypać ją komplementami, a jeden z fanów napisał: „Dobrze wyglądasz”.

Drugi skomentował: „Wyglądasz tu tak gorąco, Billie”, a trzeci dodał: „Uwielbiam ten strój. Wyglądasz niesamowicie”.

Jej ostatni wpis pojawił się kilka tygodni po tym, jak Billie i jej mąż Greg Shepherd mieli złamane serce, gdy dowiedzieli się, że remont ich rezydencji był opóźniony o 24 tygodnie.

Gwiazdy reality show już od jakiegoś czasu pracują nad swoim wymarzonym domem, ale powiedziano im, że robotnicy nie mogą kontynuować budowy willi za 1,5 miliona funtów.

Udokumentowali proces renowacji w swoim programie telewizyjnym The Family Diaries.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button