Rozrywka

Bills’ Pro-Bowl Linebacker w obliczu sezonu „Make or Break”: Insider

Getty Tremaine Edmunds naciska na rozgrywającego Houston Texans Davisa Millsa.

Po tym, jak Buffalo Bills przedłużył duże kontrakty skrzydłowemu Stefonowi Diggsowi — rok po przekazaniu jednego Joshowi Allenowi — dyrektor generalny Brandon Beane ostrzegł, że drużyna nie będzie w stanie zapłacić każdemu zawodnikowi należnego za podwyżkę.

Będzie to prawdopodobnie testowane w przyszłym sezonie, kiedy były kandydat pierwszej rundy Tremaine Edmunds dobiegnie końca umowy, a zespół będzie musiał podjąć decyzję, czy zapłacić, aby go zatrzymać. Chris Trapasso z CBS Sports umieścił Edmundsa na liście graczy stojących przed sezonami „make or break” w 2022 r., które mogą zdecydować, czy rozszerzenie stanie się priorytetem dla zespołu z czapką.

Najnowsze informacje o rachunkach prosto na Twoją skrzynkę! Dołącz do biuletynu Heavy on Bills tutaj!

Dołącz do Heavy na rachunkach!

Edmundowie wkraczają na kluczowy sezon

Jak zauważył Trapasso, wśród fanów Billa istnieją bardzo polaryzujące opinie na temat Edmunda. Podczas gdy Edmunds zabłysnął mocną umiejętnością rozgrywania i narzędziami fizycznymi, które czynią go silnym atutem, niektórzy widzą w nim jego godne uwagi potknięcia, zwłaszcza w zasięgu. Trapasso zauważył, że obie te oceny są prawdziwe.

„Dla mnie prawda leży gdzieś pomiędzy tymi szkołami myślenia, ale jego rozmiar i mieszanka atletyczna niewątpliwie czyni go wyjątkowym atutem dla Seana McDermotta i koordynatora defensywy Leslie Frazier” – napisał.

Trapasso dodał, że nadchodzący sezon będzie dla Edmunda dość prosty. Jeśli się wyróżni, Edmunds dostanie przedłużenie. Jeśli mu się nie uda, prawdopodobnie będzie grał gdzie indziej w 2023 roku.

Rachunki chcą więcej od Edmundsa

Frazier wychwalał Edmundsa, mówiąc na konferencji prasowej na początku tego miesiąca, że ​​jest liderem obrony i silnym rozgrywającym. Ale Frazier zauważył, że zespół potrzebuje go, aby robić więcej wielkich i ważnych wydarzeń, takich jak przechwycenie, którego dokonał przeciwko Tennessee Titans.

„Myślę, że on to wie: chcesz więcej rozbryzgów. Chcesz tych wielkich gier w piłkę – powiedział Frazier. „Zagranie, które wykonał przeciwko Teksańczykom, przechwycenie, które wymyślił, to była wielka gra w tej grze w piłkę. To naprawdę pomogło nam w osiągnięciu naprawdę dobrego występu. I [we need] więcej takich odtworzeń. A jeśli to zrozumiemy, pomoże nam przenieść się na inny poziom jako obrona. Jest zdolny, pokazał to.

Edmunds powiedział, że skupia się na boisku, nie starając się zbytnio martwić, czy dostanie przedłużenie od zespołu.

Tremaine Edmunds wchodzi w ostatni rok swojej debiutanckiej umowy.

#Bills MLB przyznaje, że trochę się nad tym zastanawia, ale stara się skupić bardziej na swojej grze niż na biznesowej stronie rzeczy.

„Nie mogę tego kontrolować.” pic.twitter.com/TTYBZVEbj9

— Jon Scott (@JonScottTV) 7 czerwca 2022 r.

„Wszystko, co mogę kontrolować, to sposób, w jaki wychodzę każdego dnia i po prostu pracuję” — powiedział Edmunds. „Wszelkie tego rodzaju rzeczy, po prostu odkładasz to na najwyższą półkę i robisz to, co robiłeś przez cały czas. I tak jak powiedziałem, to tylko ja wychodzę do pracy, ciągle się poprawiam, ponieważ wciąż jest wiele rzeczy, z którymi wiem, że mogę się poprawić.

CZYTAJ DALEJ: Były Bills QB Ryan Fitzpatrick idzie bez koszulki na wygranej Frigid Playoff

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button