Rozrywka

Bills próbował zmienić handel hitami na All-Pro RB: Raport

Getty Christian McCaffrey prowadzi piłkę w meczu z Buffalo Bills.

Buffalo Bills próbowali wykonać jedną z największych transakcji poza sezonem, ale podobno zostali odrzuceni w swoich próbach wzmocnienia tylnego pola.

Jak donosił informator NFL, Adam Caplan, Billowie szukali okazji do handlu All-Pro, uciekającego Christiana McCaffreya, ale Carolina Panthers powiedzieli im, że nie jest dostępny. Billowie byli powiązani z McCaffreyem wcześniej w tym okresie poza sezonem i najwyraźniej próbowali go poderwać. Mając McCaffreya poza ich zasięgiem, Bills podjęli inne wysiłki, aby poprawić swoją niespójną grę biegową i dodać więcej siły ognia z tylnego pola.

Najnowsze informacje o rachunkach prosto na Twoją skrzynkę! Dołącz do biuletynu Heavy on Bills tutaj!

Dołącz do Heavy na rachunkach!

Bills próbował wylądować McCaffrey

Jak donosił Caplan, dyrektor generalny Billa, Brandon Beane, przynajmniej trochę się starał, aby przyjrzeć się handlowi McCaffreyem, ale wydaje się, że rozmowy wcale nie stały się poważne. Chociaż nie zwrócił się konkretnie do McCaffreya, Beane powiedział w tym okresie poza sezonem, że Bills musi dodać więcej graczy, którzy mogą zebrać jardy po połowu i zamienić małe zyski w duże.

„Chciałbyś mieć gościa RAC (bieg po złapaniu), do którego możesz dostać piłkę i który może zmienić podanie z 5 jardów na przyłożenie na 60 jardów” – powiedział Beane przez The Athletic. „Rozmawialiśmy tutaj o prędkości. Nigdy nie możesz mieć tego dość. Dlatego nadal będziemy szukać różnych sposobów”.

Beane jest znany z tego, że wypytuje znanych graczy, nawet jeśli jest niewielka szansa na wylądowanie go. Kiedy Bills próbował wymienić się na Antonio Browna, ówczesnego szerokiego odbiorcy Steelersów, tylko po to, by Brown podobno zerwał transakcję, Beane powiedział, że zespół zawsze będzie szukał dobrych graczy.

„Słuchaj, jest w innej drużynie, ale powiem, że dobrzy gracze zawsze robią swoją należytą staranność”, powiedział wtedy Beane za pośrednictwem NewYorkUpstate.com. – Wiesz, że już wcześniej wykonywałem ruchy. Jeśli na jakiejkolwiek pozycji pojawi się okazja, aby wykonać ruch, który naszym zdaniem jest dla nas odpowiedni, zrobimy to.

McCaffrey stanowiłby wszechstronne zagrożenie dla ofensywy Billa, chociaż zmagał się z kontuzjami w ciągu ostatnich dwóch sezonów, pojawiając się w sumie tylko w 10 meczach od swojego pierwszego sezonu w 2019 roku, w którym osiągnął 1000 jardów w biegu i 1000 jardów przy odbiorze.

Bills ląduje kolejny utalentowany biegacz

The Bills zajęli się swoim backfieldem w NFL Draft, zabierając Georgię i Jamesa Cooka z powrotem w drugiej rundzie. Po selekcji Beane powiedział, że wnosi z zaplecza niektóre z umiejętności wielkiej gry, których drużynie brakowało.

„Czasami potrzebujesz szybkiego wyniku lub takiej gry”, powiedział Beane za pośrednictwem Alainy Getzenberg z ESPN. „Jeśli zamierzasz trochę czepiać się naszej ofensywy, to prawdopodobnie jedną z rzeczy, na które możesz się przyczepić, jest trochę zagrań, wzięcie tego w czyjąś rękę, odbiornika, bieganie do tyłu, ciasny koniec, cokolwiek to jest”.

Jak zauważył Getzenberg, Billowie zajmowali ostatnie miejsce w NFL w jardach po złowieniu na odbiór w zeszłym sezonie (4,28), a także w procentach otrzymanych jardów po złowieniu (39,9%). W dużej mierze było to spowodowane skłonnością Allena do chodzenia głęboko, ponieważ zespół zajął czwarte miejsce w NFL w jardach powietrza na cel (8,44).

CZYTAJ DALEJ: Były Bills QB Ryan Fitzpatrick idzie bez koszulki na wygranej Frigid Playoff

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button