Rozrywka

Bills QB Josh Allen łamie ciszę na starych rasistowskich tweetach

Getty Quarterback Josh Allen #17 z Buffalo Bills walczy podczas czwartej kwarty meczu AFC Divisional Playoff przeciwko Kansas City Chiefs na Arrowhead Stadium 23 stycznia 2022 r.

Rozgrywający Buffalo Bills Josh Allen pojawił się w ostatnim odcinku podcastu Bussin’ With the Boys obok George’a Kittle’a 49ers w czwartek, 23 czerwca, podczas którego gospodarz Will Compton zapytał go o noc, w której został wybrany numerem 7 w klasyfikacji generalnej. wybierz z projektu NFL 2018.

Jeśli chodzi o to, czy ta doniosła okazja była „zabawna”, Allen mówi: „Tak i nie, to był gorączkowy czas. Wyszło dużo s***, po prostu jakieś szalone rzeczy… Było kilka tweetów, ja i moi kumple chodziliśmy na Twitterze…”, na co Compton przerywa, krzycząc: „O NIEEE!”

WSZYSTKIE najnowsze wiadomości dotyczące rachunków prosto na Twoją skrzynkę! Dołącz do biuletynu Heavy on Bills tutaj!

25 kwietnia 2018 r. w przeddzień NFL Draft, seria starych tweetów absolwenta Wyoming pojawiła się ponownie i szybko stała się wirusowa ze względu na ich niewrażliwe treści rasowe. Liczne wiadomości zawierały słowo „n”, podczas gdy jeden z tweetów brzmiał: „Dlaczego jesteś taki biały? — Jeśli nie jest biały, to nie jest w porządku”, jak uchwycił Yahoo! Sporty.

Tweety cytowane przez Yahoo! Sport był sprzed kilku lat, zanim Allen zaczął uczęszczać do Wyoming, w latach 2012-2013, kiedy był jeszcze uczniem liceum w Firebaugh. Według ESPN, Allen „przyznał tweety do Stephena A. Smitha z ESPN późną środą wieczorem i przeprosił, mówiąc, że jest młody i głupi”.

PlayJosh Allen & George KittleNagrano: 20 czerwca 2022 | W tym tygodniu George Kittle przedstawia chłopcom niespodziankę lata, kiedy pojawia się z młodym rozgrywającym Buffalo Bills, JOSHEM ALLENEM. Mnóstwo świetnych rozmów o drodze Josha do zawodowców, o tym, co dzieje się z 49ers, o zmianach zasad NFL i o tonie… 2022-06-23T17:00:11Z

„Allen powiedział Smithowi, że niektóre z tweetów odnosiły się do tekstów rapu i telewizji, w tym powiedzenia, które było częścią odcinka sitcomu Modern Family” – napisała ESPN. „Informator NFL Adam Schefter poinformował, że jego źródła wskazały, że konto Allena na Twitterze zostało zweryfikowane w styczniu i że obraźliwe tweety zostały wtedy usunięte”. Ten raport zapoczątkował podobno „teorię”, że tweety zostały celowo ujawnione, „aby zwiększyć szanse, że wpadnie w draft do tego zespołu”.

Podczas swojego wystąpienia w czwartkowym podcastie Bussin, 26-latek mówi o kontrowersyjnych tweetach: „Nie sądzę, żeby to było coś strasznie złego, ale było kilka rzeczy, które wybuchły na Twitterze i po prostu pomyślałem, że życie waliło się przede mną. Prawdopodobnie schudłam tamtego dnia 10 funtów, od płaczu i wymiotów i… No więc pasuję do smokingu całkiem nieźle. Dobrze wyglądałem do kamery, wiesz.

GettyJosh Allen z Wyoming pozuje z komisarzem NFL Rogerem Goodellem po tym, jak Buffalo Bills wybrał na 7. miejsce w klasyfikacji generalnej podczas pierwszej rundy NFL Draft 2018 na stadionie AT&T 26 kwietnia 2018 roku.

Tweety nie zabiły akcji Allena, za co Allen jest mu dozgonnie wdzięczny. Wcześniej w podcaście wspomina, jak marzył o tym, by przejść przez scenę, by uścisnąć dłoń Rogerowi Goodellowi. Więc kiedy marzenie stało się rzeczywistością, „W tym momencie była jedyna rzecz, jakiej kiedykolwiek pragnąłem w moim życiu, bycie rozgrywającym w NFL, to był moment, w którym to się stało”.

Allen mówi, że nigdy nie spodziewał się, że tweety „wyjdą w przyszłości”

GettyJosh Allen #17 z Buffalo Bills rzuca podczas mini obozu Billa 14 czerwca 2022 w Orchard Park w Nowym Jorku.

W 2018 roku reporter Barstool Bets, Jack Mac, przechwycił usunięte tweety, które nie zostały jeszcze cytowane przez Yahoo! Sport, z których wiele miało charakter seksualny. Mac nazwał posty „właściwie złymi, podczas gdy oficjalne konto Reddit CFB na Twitterze udostępniło ich kompilację i napisało: „PSA dla wszystkich graczy… OCZYŚĆ 👏 SWÓJ 👏 TWITTER”.

Kittle, 28 lat, pyta Allena w czwartkowym podcaście: „Czy Wyoming nie powiedział, aby usunąć swoje tweety i takie rzeczy?” zauważa, że ​​jego macierzysta uczelnia, University of Iowa, nie pozwoliła żadnemu ze swoich graczy na tweetowanie. Trzykrotny Pro Bowler, który został wybrany w piątej rundzie NFL Draft 2017 przez San Francisco, przyznaje, że usunął całe swoje konto na Twitterze po tym, jak został wybrany.

Jednak Allen mówi Comptonowi i Kittle’owi, że nie sądził, aby zakładanie nowego konta było konieczne. „Przeszedłem przez to i przeszedłem, i nie sądzę, żeby to wszystko było złe… Jakbym miał kumpli, którzy ukradli mój telefon i coś na Twitterze”.

Compton zauważa: „Czy kiedykolwiek po prostu nie wskoczyłeś na Facebooka swojego chłopaka i nie wrzuciłeś„ Jestem gejem ” – – „to było dosłownie, to były niektóre z tweetów, które pojawiły się na moim Twitterze” – mówi Allen.

Compton wyraża współczucie dla wiadomości wysyłanych, gdy dana osoba była dzieckiem, nie mając pojęcia, jak duża stanie się aplikacja społecznościowa. „Kiedy jesteś młody, a zwłaszcza gdy Twitter jest zupełnie nowy”, na co Allen odpowiada: „Nie spodziewasz się, że takie rzeczy pojawią się w twojej przyszłości”.

Allen otrzymał natychmiastowe wsparcie od Billa LB Tremaine Edmunds

GettyTremaine Edmunds #49 z Buffalo Bills bierze udział w mini obozie Bills 15 czerwca 2022 w Orchard Park w Nowym Jorku.

W 2018 r., po tym, jak Bills wybrał Allena, wymienili się z Baltimore Ravens, aby wybrać linebackera Tremaine Edmunds z ich numerem 16 w klasyfikacji generalnej. Edmunds został zapytany o usunięte tweety Allena w noc draftu, zauważając, że zasługuje na nowy początek.

„Wielu facetów nie mówi właściwych rzeczy w wieku 15 lat” — powiedział Edmunds na SB Nation. „Myślę, że musi przejść przez drzwi w Buffalo, do szatni i po prostu szczerze o tym mówić. Jeśli to zrobi, myślę, że sam sobie poradzi.

Ocena Edmunds była prorocza. Allen pracował niesamowicie ciężko, aby stać się jednym z najbardziej szanowanych graczy w historii franczyzy, zarówno na boisku, jak i poza nim.

CZYTAJ DALEJ: Były rozgrywający Buffalo Bills ląduje w Primetime NFL Gig

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button