Rozrywka

Bills QB Josh Allen wypowiada się na temat masowej strzelaniny w Buffalo

Getty Josh Allen opiekuje się po meczu z New England Patriots.

Rozgrywający Buffalo Bills, Josh Allen, wypowiada się na temat masowej strzelaniny, która miała miejsce w sobotę w mieście.

Rozgrywający Bills dołączył do kilku innych lokalnych urzędników, dzieląc się kondolencjami po incydencie, w którym zginęło 10 osób w supermarkecie Tops w Buffalo. Wielu kolegów z drużyny Allena również zaoferowało swoje własne wiadomości, podobnie jak inni, którzy są blisko związani z drużyną i miastem.

Najnowsze informacje o rachunkach prosto na Twoją skrzynkę! Dołącz do biuletynu Heavy on Bills tutaj!

Dołącz do Heavy na rachunkach!

Allen mówi głośno

Wkrótce po tym, jak wiadomość o tragedii po raz pierwszy pojawiła się w Internecie, Allen zgłosił się na Twitterze, aby powiedzieć, że jest złamany w związku ze strzelaniną.

„Bardzo trudno jest teraz wyrazić emocje” – napisał na Twitterze Allen. „Absolutnie złamane serce dla ofiar i ich rodzin oraz dla miasta Buffalo”.

The Bills również wydali krótkie oświadczenie, odzwierciedlające odczucia Allena.

„Modląc się za naszą społeczność Buffalo i z nią”, zespół napisał na Twitterze. „Nasze serca są z ofiarami, ich rodzinami i przyjaciółmi”.

Swoje sentymenty wyrazili również niektórzy byli gracze. Legenda Billa i Hall of Fame uciekający Thurman Thomas, który nadal mieszka w okolicy Buffalo, również zabrali się na Twittera, aby powiedzieć, że jest zarówno zasmucony, jak i zły z powodu bezsensownej tragedii.

„Dzisiejsze wiadomości są jednocześnie bolesne i irytujące” – napisał na Twitterze. „Moja miłość kieruje się do społeczności Buffalo i do tych z was, którzy kogoś stracili. Jesteśmy tu dla Ciebie i kochamy Cię.”

Inni związani z Buffalo brali pod uwagę. Główny trener New York Giants Brian Daboll i dyrektor generalny Joe Schoen – którzy w tym roku opuścili Bills, aby zająć stanowiska w Nowym Jorku – również wydali wspólne oświadczenie, w którym powiedzieli, że są złamani z powodu ich „przyjętego dom” w Buffalo.

„Jesteśmy zasmuceni bezsensowną tragedią w Buffalo dzisiaj” – czytamy w oświadczeniu. „Dla nas i kilku członków naszego personelu Buffalo jest naszym rodzinnym miastem lub naszym przybranym domem. W imieniu organizacji Giants i tych z nas, którzy pochodzą z Buffalo, nasze serca kierujemy do ofiar i ich rodzin oraz do całej społeczności Buffalo.”

Bliskie powiązania Allena ze społecznością

Allen rozwijał szczególnie bliskie więzi z Buffalo w ciągu czterech lat spędzonych z franczyzą, często opierając się na bazie fanów i lokalnej społeczności w celu uzyskania wsparcia. Kiedy jego babcia, Patricia Allen, zmarła w 2020 roku, fani zebrali się, aby zebrać ponad 1,1 miliona dolarów z darowizn na rzecz lokalnej organizacji charytatywnej Josha Allena, Szpitala Dziecięcego im. Johna R. Oishei.

W listopadzie 2021 r. urzędnik szpitala odsłonił „Patricia Allen Pediatric Recovery Wing”, który powstał dzięki wylaniu datków od fanów Billa. W tym czasie Allen powiedział, że był wzruszony, widząc, jak społeczność spotyka się w jego potrzebie.

„To był zaszczyt i zaszczyt zwiedzić Skrzydło Wypoczynkowe Patricii Allen dla dzieci. Moja rodzina i ja nie możemy nawet zacząć wyrażać naszej wdzięczności za wsparcie, jakie okazała nam ta społeczność” – powiedział Allen. „Poświęcenie i zaangażowanie, jakie personel Oishei pokazuje rodzinom i pacjentom podczas ich pobytu w szpitalu, jest absolutnie ilustracją tego, co to znaczy żyć w mieście dobrych sąsiadów w Buffalo. Dziękuję bardzo i Go Bills!”

CZYTAJ DALEJ: Były Bills QB Ryan Fitzpatrick idzie bez koszulki na wygranej Frigid Playoff

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button