Aktualności

Bills vs. Rams wybiera zdobywcę pierwszego przyłożenia: 3 graczy do celu po Juicy Odds

Rekwizyt pierwszego zdobywcy przyłożenia jest jednym z najbardziej elektrycznych zakładów, do którego należy kibicować we wszystkich dyscyplinach sportowych. Nie ma nic bardziej ekscytującego niż obserwowanie, jak twoja drużyna ustawia się w pobliżu linii bramkowej i krzyczenie do telewizora na gracza, którego wybrałeś, aby wbić piłkę w swoje ręce.

Wiesz, że musimy rzucić kilka rzutek na otwierający sezon czwartkowy mecz pomiędzy Buffalo Bills i Los Angeles Rams. Tak więc, na początku sezonu NFL 2022-23 już za kilka godzin, oto trzech graczy, do których należy skierować się, aby zdobyć pierwsze przyłożenie w czwartek wieczorem futbolu.

Gabriela Davisa 1 października

Ostatnim razem, gdy widzieliśmy Gabriela Davisa na boisku piłkarskim, podpalał Kansas City Chiefs o rekord czterech playoffów NFL, otrzymując przyłożenia w rundzie dywizyjnej AFC. Oczekuje się, że Davis dokona ogromnego skoku w roku 3 i stanie się jednym z najlepszych WR nr 2 w NFL.

Wraz z odejściem Emmanuela Sandersa i Cole’a Beasleya poza sezonem, Davis powinien odnotować ogromny wzrost liczby celów i przyjęć. Myślę, że Josh Allen będzie się do niego zwracał wcześnie i często w pierwszym tygodniu z Jalenem Ramseyem śledzącym Stefona Diggsa na zewnątrz.

Nie potrzebujemy kolejnych czterech TD, aby spieniężyć ten zakład, ale pierwszy byłby fantastyczny.

Allen Robinson 11/1

Allen Robinson z Los Angeles Rams bierze udział w ćwiczeniu podczas obozu szkoleniowego | Scott Taetsch/Getty Images

Odell Beckham Jr. był maszyną do przyziemienia dla Baranów na odcinku zeszłego sezonu. Znalazł strefę końcową w siedmiu z ostatnich 11 meczów w 2021 roku, w tym pierwszy wynik Super Bowl z 17 metrów dalej.

W tym roku Beckham zostanie zastąpiony przez Allena Robinsona jako zaufany cel Matta Stafforda w czerwonej strefie. Były Jaguar Jacksonville i Niedźwiedź Chicago to niebezpieczna broń do zdobywania punktów dzięki swojej ramie 6 stóp-2, 220 funtów. Nie byłoby zaskoczeniem, gdyby Sean McVay próbował pochwalić się swoją błyszczącą, nową zabawką ze skoku w czwartek wieczorem.

Myślę, że Robinson może w tym sezonie zdobyć dwucyfrowe przyłożenia z najlepszym rozgrywającym, od którego kiedykolwiek złapał podania i miejmy nadzieję, że rozpocznie się to w pierwszym tygodniu.

Darrell Henderson 16/1

Wszyscy oczekują, że Cam Akers w dziwny sposób ucieknie na zapleczu LA i ucieknie (dosłownie) z początkową pracą RB. Nie jestem tak przekonany.

Po powrocie z kontuzji Achillesa w cudownie krótkim czasie, Akers zmagał się z melodią 2,6 jarda na prowadzenie w fazie playoff. Nie sądzę, że będzie w 100% zdrowy i wróci do swojego dawnego stanu aż do początku następnego sezonu, co daje podstępną okazję dla Darrella Hendersona.

Jeśli Akers i Henderson operują w czwartek z podziałem 50-50, co jest dokładnie tym, czego się spodziewam, musisz dźgnąć Hendersona, aby zdobyć pierwsze przyłożenie po kursie 16/1. Akers jest wyceniany aż na +850, ale może nawet nie prowadzić baranów w prowadzeniu.

Jest to stricte gra wartościowa z biegiem wstecz. Wierzę, że zobaczymy więcej trzasków, niż oczekuje rynek.

Wszystkie kursy bukmacherskie dzięki uprzejmości FanDuel z dnia 9/8.

Polub Sportscasting na Facebooku. Śledź nas na Twitterze @kasa_kasa.

Jak uzyskać pomoc: W Stanach Zjednoczonych skontaktuj się z infolinią National Council on Problem Gambling pod numerem 1-800-522-4700.

POWIĄZANE: Rachunki kontra Rams Szanse, spread, prognoza: najlepsze zakłady na rozpoczęcie sezonu NFL 2022-23

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button