Aktualności

Bills vs. Titans wybiera strzelca pierwszego przyłożenia: 3 soczyste zakłady na futbol w poniedziałek wieczorem

To już był szalony Tydzień 2 w National Football League, a przed przejściem do Tygodnia 3 zostały nam jeszcze dwie gry do rozegrania. Wiem, że mam kilka zakładów na zdobywcę pierwszego przyłożenia do posypania na pojedynek.

Oto trzech graczy, których celem jest zdobycie pierwszego TD w Monday Night Football.

Dawson Knox +900

Dawson Knox z Buffalo Bills rozgrzewa się przed meczem z Los Angeles Rams | Harry How/Getty Images

Dawson Knox wybił się w zeszłym sezonie z 11 przyłożeń w 17 startach, wliczając w to play-offy. Billowie celowali w niego wcześnie i często w grach, ponieważ Knox trzykrotnie zdobył zakład na pierwszego strzelca przyłożenia w latach 2021-22.

Po zagadkowym Tygodniu 1, w którym ciasny koniec zobaczył tylko dwa cele i zakończył się jednym haczykiem na pięć jardów, myślę, że Buffalo spróbuje przywrócić Knoxa na właściwe tory z kilkoma wczesnymi celami przeciwko Tytanom. Gabriel Davis ma wątpliwości co do gry w poniedziałek wieczorem z powodu kontuzji kostki, a jeśli nie będzie w stanie grać, Knox może być celem nr 2 Josha Allena w drugim tygodniu. To czyni go moim ulubionym pierwszym zakładem na strzelca TD na szczycie tabeli.

Jamison Crowder +1800

The Bills nie marnowali czasu na zaangażowanie Jamisona Crowdera w ofensywę, ponieważ weteran zagrał tylko siedem razy mniej snapów niż Isaiah McKenzie, ale widział więcej celów w tygodniu 1. Ponieważ Davis raczej nie pasuje do poniedziałkowej nocy, Crowder powinien mieć dużo czasu na grę jako nr 3 lub ewentualnie nr 2 WR w sprawie wykroczenia.

Ostatecznie sprowadza się to do ceny. Wiem, że McKenzie znalazł strefę końcową w pierwszym tygodniu, ale nie sądzę, że powinien mieć +950, ​​aby zdobyć pierwsze przyłożenie, gdy Crowder jest na samej górze na +1800. Ci dwaj powinni zobaczyć prawie taką samą liczbę snapów, jeśli Davis usiądzie, więc spróbuję podwoić cenę z Crowderem.

Geoff Swaim +4500

Jeśli mam dorzucić zakład na Tytanów na Monday Night Football, nie ma mowy, żebym się pogodził z Derrickiem Henrym (+900). Chcę zagrać ciasno przed ewentualnym strzałem z akcji w pobliżu linii bramkowej, ale nie wybieram tego, którego można by się spodziewać.

Austin Hooper (+2600) to najlepszy TE łapiący podania w zestawieniu, ale Geoff Swaim faktycznie widział więcej snapów, celów, chwytów i jardów w 1. tygodniu. Główny trener Mike Vrabel ufa Swaimowi bardziej jako blokującemu, więc ma większe szanse na znalezienie się na boisku, jeśli Tennessee jako pierwszy dotrze do czerwonej strefy. Przy +4600 myślę, że warto trochę pieniędzy na pizzę.

Wszystkie kursy bukmacherskie dzięki uprzejmości FanDuel na dzień 19.09.

Polub Sportscasting na Facebooku. Śledź nas na Twitterze @kasa_kasa.

Jak uzyskać pomoc: W Stanach Zjednoczonych skontaktuj się z infolinią National Council on Problem Gambling pod numerem 1-800-522-4700.

POWIĄZANE: Trendy w zakładach na NFL: Trend 62%, na który musisz dążyć w drugim tygodniu

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button