Rozrywka

Biuro Kim Kardashian otrzymuje kciuki od fanów

Jako ktoś, kto czasami dosłownie pracuje w łóżku, naprawdę nie mam prawa krytykować cudzego biura w domu — nie mówiąc już o kryjówce pani Kim Kardashian — ale cóż, oto jestem.

Niedawno gwiazda Kardashians dała widzom zajrzeć do swojego domowego biura na swojej historii na Instagramie i nagle stało się trochę bardziej sensowne, dlaczego kiedyś wypowiedziała słowa „Wstaw się i pracuj”, oburzając cały naród.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

W biurze mamy czwórki brakuje ważnej funkcji. Taki, który w pełni zaimplementowałem w swoim miejscu pracy, gdy leżałem tutaj w spodniach dresowych z laptopem na brzuchu. To się nazywa komfort, kochanie. Tak, wygoda — sprawdź to! Niestety, w biurze Kim nie ma wszystkiego, co miękkie, ciepłe i przyjemne. To jest, ośmielimy się powiedzieć, niewygodne. Zajrzymy?

Źródło: Instagram / @kimkardashian

Kim Kardashian wciąż zajmuje się dramatem erotycznym, wiele lat po jego wydaniu.

Kontynuacja artykułu pod reklamąNikt nie siedzi w biurze Kim Kardashian — nie bez powodu!

Chociaż historia Kim na Instagramie zniknęła, jej wycieczka po biurze trwa wiecznie dzięki zrzutom ekranu i nagraniach. W rzeczywistości konto TikTok @kardashianicon ma klip z jej trasy. I chociaż nie jest to cała wycieczka, na pewno zrozumiesz, czym jest biuro Kim (zimne, sztywne wibracje).

„Uwielbiam moje biuro” – mówi Kim w tle filmu. Przypisuje projektantom Tommy’emu Clementsowi i Waldo Fernandezowi dekorację przestrzeni, a także Michele Lamy.

@Kardashianicon

Modlitwy do każdego, kto siedzi na tych krzesłach🙏 #kimkardashian #biuro #dlaciebiepage

♬ oryginalny dźwięk – kardashianicon Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Biuro jest ubrane w neutralnych odcieniach i oferuje asortyment minimalistycznych elementów – co nie jest zaskakujące, jeśli oglądałeś jej trasę do domu w 2020 roku z AD.

Podsumowując, przestrzeń do pracy jest zdecydowanie dobrze zorganizowana, ale nie jest to miejsce, w którym można usiąść i podnieść stopy. Czemu? Cóż, wszystkie opcje siedzenia są okropne.

Przy biurku Kardashiana znajdują się dwa metalowe krzesła w kształcie trójkąta, które nie mają oparcia, podłokietnika i celu. Szczerze mówiąc, wyglądają jak dwa dziecięce stoliki, które Kim postawiła przed swoim biurkiem, ponieważ zabrakło jej wszystkich prawdziwych krzeseł i musiała improwizować. Nie są to miejsca, w których po prostu siadasz i odpoczywasz. Mój włóczęga szczerze wolałby siedzieć na sedesie i tam prowadzić interesy.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: Instagram / @kimkardashian

Krzesło przy biurku Kima to także katastrofa. Jest drewniany bez żadnej poduszki. I chociaż wiem, że jest znana z tego, że ma dużo śmieci w bagażniku, wszyscy z tyłu zasługują na ładne, miękkie krzesło, prawda?

Jeśli spojrzysz na komentarze, większość osób, które kiedykolwiek usiadły, wydaje się, że się z tym zgadza.

„To są krzesła »nie trzymaj się zbyt długo«” – napisała jedna osoba. Inny dodał: „To nie jest jej biuro — to muzeum”. Jeden komentarz po prostu brzmi: „Znudzony”

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: Instagram / @kimkardashian

Ale nie martw się, być może był jeden stan. „OK, ale dlaczego mi się podoba?” zastanawiali się. W międzyczasie inni wymyślili teorie, że to nie jest jej prawdziwe biuro, a ona ma inny dom z innym biurem, które jest o wiele przytulniejsze, co jest zdecydowanie możliwe.

Wiem tylko, że jeśli kiedykolwiek będę miał spotkanie biznesowe z Kim Kardashian, zabieram ze sobą własną podkładkę na krzesło — a może nawet własne krzesło. Przepraszam, jeśli to rujnuje estetykę!

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button