Rozrywka

BJ’s Wholesale Club ogłasza istotną aktualizację procesu płatności, która zrewolucjonizuje zakupy w sklepach stacjonarnych i internetowych

W BJ’s Wholesale Club zbliża się DUŻA aktualizacja, aby zaktualizować proces płatności w nadziei, że zrewolucjonizuje on zakupy w sklepie

Klienci, którzy płacą za artykuły spożywcze za pomocą karty SNAP EBT, będą mogli z niej korzystać w każdym miejscu, w którym robią zakupy.

2

Sprzedawca ogłosił w piątek, że zacznie akceptować elektroniczny transfer korzyści [EBT] płatności za zamówienia artykułów spożywczych online we wszystkich lokalizacjach klubu.

Obejmuje to również zamówienia z odbiorem tego samego dnia, zarówno w sklepie, jak i przy krawężniku.

„W ciągu ostatnich kilku miesięcy aktywnie pracowaliśmy nad rozszerzeniem naszych opcji płatności online SNAP EBT dla naszych członków we wszystkich stanach, w których obecnie prowadzimy działalność”, powiedziała Monica Schwartz, wiceprezes wykonawczy BJ w oświadczeniu. .

„Cieszymy się, że możemy ogłosić, że płatności SNAP EBT są akceptowane online w całym łańcuchu, co pozwala nam zaoferować jeszcze większą elastyczność i wygodę wszystkim naszym członkom”.

Jestem superfanem Aldi – ubrania trafiają na półki w tym tygodniu od 13 USD
Jestem łowcą okazji - naiwniaków do makijażu poniżej 11 USD zamiast większych marek

Rozdzielone płatności przy kasie między kartą EBT a kartą debetową lub kredytową będą również dozwolone w przypadku zakupów w sklepie i online.

„Opcje płatności EBT zapewniają naszym członkom korzyści związane z oszczędnością czasu i pieniędzy, o których wiemy, że kochają i oczekują od BJ” – powiedział Schwartz.

„Kiedy korzystasz z naszej aplikacji lub robisz zakupy online, BJ’s pomaga uczynić zakupy łatwiejszymi i wygodniejszymi dla intensywnego stylu życia naszych członków”.

Firma prowadzi łącznie 230 magazynów i 160 stacji benzynowych w 17 stanach.

Pilotażowy program zainicjowany przez Food Nutrition Service USDA w kwietniu 2019 r. umożliwił beneficjentom SNAP płacenie za zakupy spożywcze online w 49 stanach, z wyjątkiem Alaski i Dystryktu Kolumbii.

Amazon, Walmart i Aldi pozwalają na używanie SNAP do zakupów online w całym kraju.

Około 130 sprzedawców dodało program w ciągu ostatnich dwóch lat, a USDA pracuje również nad innym programem, aby umożliwić klientom SNAP korzystanie ze smartfonów do kupowania artykułów spożywczych przy kasie.

Kierownictwo sprzedawcy ma nadzieję, że zapewni to klientom większą elastyczność

2

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button