Nauki ścisłe

Blac Chyna oskarża sędziego w procesie Kardashiana o bycie „wrogim”, „stronniczym”

Więcej informacji: blac chyna Blac Chyna podejrzany o pobicie w sprawie o rzekome kopnięcie kobiety w barze Fani uważają, że Blac Chyna skopiował wygląd Kim Kardashian na Met Gala po przegranej w procesie Mama Blac Chyna, Tokyo Toni, prosi o 400 000 dolarów w celu odwołania się od wyroku Kardashiana, który planuje apelację Blac Chyna Werdykt Kardashian-Jenner, mówi prawnik

Blac Chyna nie wierzy, że jej przegrany proces przeciwko rodzinie Kardashian-Jenner był naprawdę wzburzony, oskarżając sędziego Gregory’ego W. Alarcona o „niezaprzeczalnie wrogą i wyjątkowo stronniczą” postawę wobec niej i adwokat Lynne Ciani.

Według dokumentów uzyskanych przez TMZ, 34-letnia Chyna uważa, że ​​stronniczość sędziego Alarcona miała duży wpływ na wynik procesu, a konkretnie na jego instrukcje dla ławy przysięgłych, zanim wydali wyrok przeciwko gwiazdorowi rzeczywistości.

Matka Chyny, Tokyo Toni, została wyrzucona z sali sądowej przez Alarcona za grożenie oskarżonemu Krisowi Jennerowi, a później wydawała się grozić samemu sędziemu, chociaż później twierdziła, że ​​jej słowa były skierowane przeciwko Jennerowi.

Adwokat rodziny Kardashian odpowiedział w oświadczeniu, nazywając ostatnie zgłoszenie Chyny „bezpodstawnym wysiłkiem ratowania twarzy po przegranej w procesie”.

Blac Chyna wierzy, że Kardashians zabili jej szanse na drugi sezon „Rob & Chyna”. MediaPunch / BACKGRID

Adwokat mówi dalej, że chociaż Chyna może być zdenerwowana wynikiem, „ich wysiłki, aby zrobić kozła ofiarnego z sędziego Alarcona są niepoważne, nieuczciwe i zasługują na sankcje”, dodając, że jej adwokat nie sprzeciwił się sędziemu do , „po tym, jak ława przysięgłych orzekła przeciwko jej klientowi”.

Chyna pozwała Kris, Kim, Khloé i Kylie o 40 milionów dolarów za utratę zarobków i ponad 60 milionów dolarów w przyszłych zarobkach, twierdząc, że rodzina wykorzystała swoje wpływy, aby zszargać jej reputację i zapobiec możliwościom finansowym po tym, jak rzekomo „spiskowali” w celu odwołania drugiego sezonu „Rob i Chyna”.

Po dwutygodniowym procesie ława przysięgłych zdecydowała, że ​​34-letnia Chyna nie zostanie przyznana żadne odszkodowanie i że chociaż Kris, Kim, Khloé i Kylie wiedzieli, że Chyna ma kontrakt z E!, ich zachowanie nie przeszkodziło Chynie w występowaniu w ramach tego kontraktu .

Chyna już ujawniła, że ​​planuje odwołać się w swojej sprawie.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button