Rozrywka

BLOKOWANIE „Widoku”: fani obwiniają „głuche” uwagi Whoopi Goldberg za spadek ocen programu

66-letnia Whoopi Goldberg spotkała się z ogromnym sprzeciwem wobec oświadczeń, które wygłosiła w styczniu na temat Holokaustu, ponieważ tysiące osób podpisało petycję wzywającą do usunięcia jej z programu „Widok”. Kontrowersje doprowadziły również do spadku oglądalności programu w porównaniu z poprzednimi latami.

Według The Sun, oceny za tydzień od 6 czerwca do 10 czerwca spadły do ​​2,28 mln w porównaniu z ostatnimi latami. W tym samym tygodniu w 2021 roku pokaz obejrzało 2,36 mln widzów. W 2020 roku oglądalność była jeszcze wyższa, ponieważ program obejrzało ponad 2,58 miliona widzów. Spadek oglądalności nastąpił po tym, jak widzowie zbojkotowali talk-show ABC po uwagach Goldberga „Holocaust nie dotyczy rasy”, przeklinaniu w telewizji i innych kontrowersji.

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Czy Whoopi Goldberg zostanie zwolniona z „Widoku”? Gospodarz zawieszony i „w głębokim gównie”

Whoopi Goldberg: Disney „hipokryzja” uderzyła po Zwolnieniu Giny Carano, ale komik zawieszony

31 stycznia 2022 r. Goldberg w jednym z odcinków „Widoku” wygłosił kontrowersyjne stwierdzenie, że w Holokauście „nie chodzi o rasę”. Dyskutowała o kontrowersyjnej decyzji rady szkolnej w Tennessee, by zakazać Maus, powieści graficznej o Holokauście, w której naziści brutalnie zamordowali sześć milionów Żydów. 66-latek powiedział: „Bądźmy prawdomówni, ponieważ Holokaust nie dotyczy rasy. Nie. Tu nie chodzi o rasę!” Nieustannie próbowała udowadniać, że w Holokauście chodziło o „nieludzkość człowieka wobec człowieka”, mimo protestów współgospodarzy.

Jej uwagi doprowadziły do ​​tego, że ktoś zaczął petycję na Change.org, w której żądał, by Goldberg „została wyrzucona z programu telewizyjnego w ciągu dnia za jej odrażające słowa i czyny”, która ma teraz ponad 43 tys. podpisów. W petycji czytamy: „Whoopi zrobiła wiele uwag na temat rasy, która potargała pióra. Ale jej ostatni komentarz dotyczący ofiar holokaustu i całej społeczności żydowskiej jest obrzydliwy. nie zostanie zapomniany.”

Dalej stwierdza: „My jako Amerykanie domagamy się, aby została zwolniona z dziennego programu telewizyjnego „Widok” za jej odrażające słowa i czyny”.

Wielu widzów również uderzyło ją na Twitterze, jak napisał jeden z nich: „@WhoopiGoldberg @TheView @JoyVBehar wszyscy powinniście się wstydzić wszystkiego, co wychodzi z waszych[email protected] usta. Jesteś tylko hipokrytą. Wszyscy, jeśli ty!

Jedna z wielu uważała, że ​​nie powinna zostać zwolniona. Jeden z użytkowników napisał: „Mam nadzieję, że Whoopi nie zostanie zwolniona i nie pozbawi pracy biednego Omara, producenta namiotów. Oceny View gwałtownie spadają, gdy fani bojkotują talk-show i żądają, by gospodarz Whoopi Goldberg został „zwolniony” za komentarze „głuche”. „Trwa luz

Na początku tego miesiąca Whoopi powiedziała „a**” podczas rozmowy o rodzicielstwie w dziennym talk-show. Powiedziała: „Czasami trzeba być dupkiem, żeby być rodzicem”. Według The Sun, użycie słów przez komika nie pasowało do publiczności w domu, z jednym tekstem na Reddicie: „Whoopi and Sunny’s [Hostin] wulgarnego języka było dzisiaj trochę za dużo”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button