Rozrywka

„BMF”: nowa rola Mo’Nique będzie kluczowa w przyszłym biznesie Flenorys

BMF ma wrócić do Starz na drugi sezon w tym roku. Serial opowiada prawdziwą historię Demetriusa „Big Meecha” Flenory’ego (Demetrius „Lil Meech” Flenory Jr.) i Terry’ego „Southwest T” Flenory (Da’Vinchi). Para rozpoczęła swój biznes narkotykowy w Detroit i stała się dwoma największymi handlarzami narkotyków w kraju. Już teraz fani otrzymują wskazówki dotyczące tego, co ma nadejść. Wygląda na to, że nagrodzony Oscarem aktor i komik Mo’Nique dołączył do przebojowego serialu w swoim drugim sezonie.

Postać Mo’Nique, Goldie, będzie centralną postacią w biznesie braci Flenory.

Mo’Nique | Tommaso Boddi/WireImage

O czym jest sezon 2 „BMF”?

Zdjęcia do drugiego sezonu BMF jest obecnie w toku w Atlancie. Jak wiemy, pod koniec pierwszego sezonu, po kilku brutalnych i chaotycznych miesiącach dla ich organizacji, Terry odszedł z firmy i swojego brata. Teraz większość sezonu 2 będzie dotyczyć Demetriusa stojącego samotnie.

„Cóż, nie mogę tego zepsuć, ale mogę ci powiedzieć, [it’s about] wzniesienie” – powiedział Lil Meech PopSugar. „Wielki Meech i jego umysł, nawet w wieku 15, 16 lat [years old], pomyślał jak dorosły mężczyzna. Zawsze chciał zawładnąć światem. A dla zwykłej osoby to [might] brzmiało szalenie, ale zrobił wszystko, co powiedział, że zamierzał zrobić. „Mogę ci powiedzieć, że [Big Meech] musi wznieść swój umysł. Wszystko w nim wznosi się, więc staje się większy, bogatszy, [and] mądrzejszy”.

Postać „BMF” Mo’Nique zmieni wszystko dla braci

Nagrodzony Oscarem aktor Mo’Nique dołączył do obsady BMF na drugi sezon. ten Cenny Aktor wcieli się w postać Goldie, która pomaga Big Meechowi i Southwest T w rozwinięciu ich działalności poza Detroit i do Atlanty.

Oficjalny opis postaci Goldie brzmi: „[She] jest wyrafinowanym właścicielem klubu ze striptizem w Atlancie, który ma dumny i uliczny spryt. Zawiera sojusz z braćmi Flenory, aby pomóc im w ich migracji z Detroit do Atlanty. Goldie, zaciekła obrońca swoich tancerzy i ludzi ze swojego świata, nie boi się dbać o interesy, bez względu na koszty”.

Wyglądało na to, że Terry znów zostanie wciągnięty w wybryki brata. Twórca serialu i showrunner Randy Huggins zasugerował tę zmianę. „To, co jest naprawdę interesujące w Demetriusie i Terrym, to fakt, że tak naprawdę nie wysadzili w Detroit” – powiedział Huggins w rozmowie z Detroit Free Press. Co więcej, zanim Big Meech i Southwest T zostali aresztowani w 2004 r. za pranie brudnych pieniędzy i oszustwa, już nie mówili.

„BMF” to projekt z pasją 50 Cent

50 Cent od jakiegoś czasu chciał opowiedzieć historię braci Flenory. Dlatego, kiedy w końcu miał okazję to zrobić, chciał się upewnić, że jest autentyczny. Zaangażował prawdziwych braci, obsadził Demetriusa „Lil Meecha” Flenory Jr. jako swojego ojca i nakłonił Randy’ego Hugginsa, Detroitera, który dorastał w tym samym czasie, co bracia, aby opowiedział historię.

Zanim serial był gotowy do emisji, 50 Cent wiedział, że ma trafienie w rękę. „Kiedy zaczynają mówić o różnorodności, gdy widzisz, jak te projekty trafiają w dziesiątkę, a docelowi odbiorcy oglądają… jak kiedy Moc stał się numerem jeden wśród Afroamerykanów i Latynosów, a wszechświat kontynuuje ten sukces, mówi, że nie musisz mieć mentalności obcinania ciastek, jaką miało Hollywood – powiedział CNN. „To ekscytujące, ponieważ rzeczy się zmieniają i zmieniają” – dodał. „Zanim zobaczą, z czym tu zrobiłem BMF, [Hollywood] będzie pod wrażeniem. Mam kod do oszukiwania.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button