Rozrywka

Bohater elitarnego członka zespołu SWAT zaatakował szkolną rzeźnię w Teksasie, aby zastrzelić bandytę

Mówi się, że agent, który zastrzelił bandytę Salvadora Ramosa, który zmasakrował 21 osób w Robb Elementary, był częścią „elitarnej” jednostki taktycznej.

Uważa się, że nienazwany agent pochodzi z Border Patrol Tactical Unit (BORTAC), wyspecjalizowanej grupy, która ma agentów rozproszonych po całych Stanach Zjednoczonych.

Podobno agent BORTAC zastrzelił bandytę Ramosa po tym, jak doznał obrażeń podczas strzelaniny.

Szkolny strzelec Ramos użył legalnie zakupionego karabinu do zamordowania dwóch nauczycieli i co najmniej 19 dzieci w wieku od 7 do 11 lat w Uvalde w Teksasie, zaznaczając jedną z najgorszych masakr w szkole w Stanach Zjednoczonych od dekady.

Bandyta Salvador Ramos został zastrzelony przez agenta BORTAC (Zdjęcie: Police Handout / ZUMA Press Wire Service / REX / Shutterstock) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Mówi się, że zespół BORTAC z Del-Rio pracuje na zachód od San Antonio w ramach trwającej kampanii mającej na celu likwidację „domów-schow” wykorzystywanych do nielegalnego przemytu ludzi przez granicę amerykańską.

San Antonio to centrum przemytników ludzi, gdzie funkcjonariusze czasami znajdują do 60 osób stłoczonych w pomieszczeniu bez jedzenia, elektryczności i bieżącej wody.

Kiedy zaczęła się strzelanina, zespół wysłał agentów do pobliskiej szkoły, gdzie nienazwany agent BORTAC wpadł do szkoły, nie czekając na wsparcie.

Ramos był za barykadą, odpowiadając ogniem na agenta, któremu udało się zastrzelić i zabić bandytę, zanim zdążył odebrać mu życie.

Członek zespołu BORTAC SWAT wpadł do budynku, nie czekając na posiłki Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Fox News poinformował: „Przyszli z przeciwnych stron. Agent BORTAC zakończył wymianę ognia ze strzelcem, zabił strzelca i powiedziano mi, że agent został ranny w nogę.

„Próbują dowiedzieć się, czy został postrzelony w nogę, czy trafiony odłamkiem”.

Jednostka BORTAC prowadzi operacje szkoleniowe zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak iw innych krajach „w ramach misji US Border Patrol” według US Customs and Border protection, raporty Daily Mail.

Agent został ranny, ale mógł wyjść ze szkoły, powiedzieli funkcjonariusze organów ścigania.

Aby otrzymywać najnowsze wiadomości i historie z całego świata z Daily Star, zapisz się do naszego biuletynu, klikając tutaj.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button