Rozrywka

Bohater rzutek James Wade wpadł do szpitala po tym, jak poczuł się „bardzo źle”

Gwiazda rzutek, James Wade, przegapi 14. noc w Premier League, pozostając w niemieckim szpitalu po tym, jak źle się poczuł w niedzielę.

World no.5 Wade został zmuszony do wycofania się z European Darts Open w niedzielę z powodu choroby. The Machine miał wziąć udział w półfinale, ale po złym samopoczuciu doradzono mu wycofanie się z zawodów na ostatnim czwartym etapie.

Wade wydał teraz oświadczenie potwierdzające, że wraca do zdrowia w niemieckim szpitalu po tym, jak zachorował po swoim ćwierćfinałowym zwycięstwie nad Ryanem Searle.

Oświadczenie, które zostało opublikowane na koncie Wade’a na Twitterze, brzmi: „Piąty gracz w rzutki na świecie, James Wade, wraca do zdrowia w szpitalu po tym, jak zachorował w niedzielny wieczór po zwycięstwie ćwierćfinału w europejskich zawodach.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

„Wade został zmuszony do przejścia na emeryturę przed półfinałem i został przewieziony do szpitala w Leverkusen za radą niemieckiego zespołu sanitariuszy, który został wezwany na miejsce, aby pomóc asowi Aldershot po tym, jak bardzo źle się czuł podczas imprezy.

James Wade pozostaje w niemieckim szpitalu po zachorowaniu w niedzielny wieczór (Zdjęcie: Getty Images)

„Po przyjęciu do szpitala Wade przeszedł serię testów w celu ustalenia przyczyny poważnych objawów, w tym przyspieszonego bicia serca, wysokiego ciśnienia krwi, nudności i zawrotów głowy.

„Chociaż gracz, jeden z najbardziej utytułowanych w historii, który rywalizował w PDC z 11 głównymi tytułami, jest teraz wygodny i poprawia się, jest zatrzymany przez zespół szpitalny na obserwację, a dalsze leczenie nie jest obecnie na tyle zdolne, by wrócić do domu”.

Oświadczenie zawiera również cytat z żony Wade’a, Samanthy, która nie była z gwiazdą w Niemczech, ponieważ opiekuje się ich synem Arturem i spodziewa się narodzin drugiego dziecka.

James Wade jest jedną z najbardziej utytułowanych gwiazd sportu (Zdjęcie: Getty Images)

Powiedziała: „W niedzielę wieczorem i w poniedziałek było bardzo niepokojące i okropnie jest myśleć o Jamesie tam samemu, kiedy był tak słaby.

„Oczywiście chcemy, aby wrócił do domu tak szybko, jak to możliwe, ale personel medyczny był niesamowity w stosunku do Jamesa i jest ogromnie wdzięczny za współczucie i troskę, które mu okazali – korzystamy z ich rad, kiedy będzie mógł bezpiecznie wrócić Dom.

„James jest zdesperowany, aby upewnić się, że nikogo nie zawiedzie i już mówi o powrocie do rywalizacji dla ludzi, którzy kupili bilety.

Fani rzutek życzyli Wade’owi szybkiego powrotu do zdrowia (Zdjęcie: Getty Images)

„Chociaż taka jest jego natura, jestem pewien, że wszyscy zgodziliby się, że pełne wyzdrowienie jest ważne i będziemy brać to dzień po dniu, ale wiem, że będzie chciał grać tak szybko, jak to fizycznie możliwe”.

Fani rzutek rzucili się na Twittera, aby życzyć gwieździe Aldershot, aby nadal wracał do zdrowia po chorobie. Jedna osoba napisała: „Dobrze wyzdrowieć James, nie spiesz się i wróć, gdy całkowicie wyzdrowiejesz. Rodzina i zdrowie są na pierwszym miejscu. Nasi fani nadal będą tu dla ciebie po powrocie. Życzę ci wszystkiego najlepszego”.

Ktoś inny powiedział: „Mam nadzieję, że jak najszybciej wrócisz do domu z żoną i dziećmi, szybko wyzdrowiej James”. Jak skomentował trzeci użytkownik: „Wkrótce wyzdrowiej James, nie wracaj do 100% sprawności.

Inna gwiazda PDC, Jermaine Wattimena, dodał swoje najlepsze życzenia, tweetując: „Życzę ci szybkiego powrotu do zdrowia i do zobaczenia wkrótce”. Podczas wywiadu Sky Sports Polly James powiedziała: „Życzę ci szybkiego powrotu do zdrowia i mam nadzieję, że jak najszybciej wrócisz do swojej rodziny”.

Przedłużony pobyt Wade’a w niemieckim szpitalu prawie na pewno oznacza, że ​​opuści 14 czwartkowy wieczór w Premier League, kiedy to zmierzy się z Joe Cullenem w Sheffield.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button