Rozrywka

Bohaterski ochroniarz, Aaron Salter Jr, „zginął chroniąc” na szczycie przyjaznych rynków, gdy „nastoletni strzelec przejechał 5 GODZIN, by zabić 10”

Bohaterski ochroniarz Aaron Salter Jr został opłakiwany w Buffalo w stanie Nowy Jork jako jeden z dziesięciu zabitych w przerażającej masowej strzelaninie na Tops Friendly Markets dzisiejszego popołudnia, mówią raporty.

18-letni Payton Gendron, ubrany w taktyczną kamizelkę kuloodporną i hełm, gdy wszedł na targowisko Tops Friendly Market krótko po 14.30, rzekomo otworzył ogień w sobotę, zabijając dziesięciu – w tym Saltera.

1

Salter, a emerytowany gliniarz z wydziału policji w Buffalo, na zdjęciu po prawej, został nazwany pierwszą ofiarą po tym, jak rzekomy nastolatek otworzył ogień po pięciu godzinach jazdy do sklepu spożywczego.

„Dzisiaj jest szok”, powiedział jego syn, Aaron Salter III, The Daily Beast w Lockport, na przedmieściach Buffalo.

„Jestem prawie pewien, że uratował dzisiaj kilka istnień ludzkich. Jest bohaterem.

W audycji CBS, która odbyła się wcześniej tego wieczoru, bohaterskie wysiłki Saltera, by powstrzymać domniemanego strzelca, zostały pochwalone zarówno przez burmistrza, jak i jego byłych kolegów.

Lil Keed z YSL zaatakował aresztowanie młodego bandyty przed tragiczną śmiercią w wieku 24 lat
Gervonta Davis vs Rolando Romero: data, godzina rozpoczęcia w Wielkiej Brytanii, transmisja na żywo, kanał telewizyjny

Podczas emocjonalnej konferencji prasowej szeryf hrabstwa Eerie John Garcia wyjaśnił, że Gendron jechał pięć godzin do tego konkretnego obszaru, który jest głównie społecznością czarnoskórą.

Gendron pochodzi z Conklin, społeczności położonej około 200 mil na południowy wschód od Buffalo.

Kiedy wysiadł z samochodu, policja powiedziała, że ​​był ciężko uzbrojony i miał na sobie sprzęt taktyczny oraz kamerę, której oskarżano o używanie go do transmitowania strzelaniny na żywo.

Przed wejściem do sklepu Gendron rzekomo zastrzelił cztery osoby na parkingu, z których trzy zginęły.

W sumie zastrzelono 13 osób, a 10 zginęło – a Salter był jedynym pracownikiem sklepu, który zginął w krwawym szale.

Policja z Buffalo weszła do sklepu i skonfrontowała się z bandytą, powiedział komisarz policji Joseph Gramaglia na konferencji prasowej.

„W tym momencie podejrzany przyłożył pistolet do własnej szyi. Funkcjonariusze policji w Buffalo – dwóch funkcjonariuszy patrolowych – namówiło podejrzanego do upuszczenia broni.

„Upuścił broń, zdjął część swojego sprzętu taktycznego i poddał się w tym momencie. I został wyprowadzony na zewnątrz i umieszczony w samochodzie policyjnym” – powiedział.

Salter bohatersko brał udział w strzelaninie z oskarżonym strzelcem, ale Gendron miał na sobie zbroję, więc nie został ranny.

Gendron został aresztowany przez policję na miejscu, podają raporty.

Karabin użyty w przerażającym ataku był podobno legalny do kupienia w Nowym Jorku – ale według CBS został nielegalnie zmodyfikowany w Pensylwanii.

W SĄDZIE

Władze pracowały nad szybkim postawieniem Gendron w stan oskarżenia w sobotni wieczór.

Podczas procesu nosił papierową suknię i maskę i był boso.

Jego prawnik powiedział sędziemu, że nie przyznaje się do winy za morderstwo pierwszego stopnia. Jego prawnik również zażądał egzaminu z medycyny sądowej.

AGT uderzył z „poważnymi naruszeniami federalnymi” po tym, jak kaskader został sparaliżowany
Jestem baristą Starbucks - pracownicy pozwalają klientom zmieniać pozycję w menu i jest to denerwujące

Sędzia odmówił zwolnienia za kaucją. Po rozprawie prawnik pracujący z nim powiedział WIVB4, że został wyznaczony do reprezentowania Gendrona przez sądy.

Wróci na salę sądową w czwartek rano.

Więcej do obserwowania…

Aby uzyskać najnowsze informacje na temat tej historii, zaglądaj do Sun Online.

The-sun.com to miejsce, do którego docierają najlepsze wiadomości o gwiazdach, wiadomości sportowe, historie z życia wzięte, oszałamiające zdjęcia i filmy, które trzeba zobaczyć.

Polub nas na Facebooku pod adresem www.facebook.com/TheSunUS i śledź nas z naszego głównego konta na Twitterze pod adresem @Theussun.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button