Rozrywka

Brad Pitt jest wielkim fanem tego brytyjskiego programu telewizyjnego

W skręcie, którego niewiele osób widziałoby, Brad Pitt ujawnił, że jest wielkim fanem Wielkie rzucanie ceramiki. Rozmawianie o ulubionych programach telewizyjnych ze swoim Pociąg pocisków Brian Tyree Henry i Aaron Taylor-Johnson, w którym zagrali, gwiazda powiedziała Joe.ie, że „widuje się go w każdym sezonie” zdrowego konkursu rzemieślniczego. Telewizyjny konkurs w Wielkiej Brytanii zmierzył się ze sobą amatorów garncarzy od 2015 roku — a obecnie entuzjaści ceramiki z USA mogą streamować wszystkie pięć seriali na HBO Max.

Kiedy jego współpracownicy zareagowali z zaskoczeniem, Pitt wyjaśnił swoją miłość do serialu, dodając, że jest szczególnie wielkim fanem sędziego eksperta Keitha Brymera Jonesa (który ma reputację płaczliwego z powodu umiejętnych kreacji zawodników). A jego emocjonalna otwartość uderzyła w Pitta. „On jest taki piękny” – powiedział aktor. „On jest taki miły. Jest taki wspierający. Trochę się łez.”

Chociaż Pitt jest najbardziej znany ze swoich głównych ról w Klub walki, Jedenastka Oceanu, oraz Pewnego razu w Hollywood, jego ceramiczny romans sięga co najmniej 2017 roku. Po rozwodzie z Angeliną Jolie aktor podobno stworzył rzeźbę z pomocą brytyjskiego rzeźbiarza Thomasa Houseago. Codzienna poczta. Jak donosi Słońceaktor ma teraz pracownię rzeźbiarską w swoim domu w Los Angeles i zaprosił do siebie Leonarda DiCaprio podczas kręcenia filmu Pewnego razu w Hollywood aby „związać się ich wspólną miłością do ceramiki”.

W GQ profil z tego roku autorstwa autorki Ottessy Moshfegh, tymczasem Pitt ujawnił, że zajął się produkcją ceramiki ponad lockdown. „Wszystko, co czytam, mówi o tym, że porcelana jest cienka, aby światło przenikało, tym cieńsza staje się. Grzechem kardynalnym jest zagęszczenie go – powiedział, mówiąc o parze świeczników, które celowo zrobił, by ważyć tonę. „To, co kocham, to ciężar, jak aparat Leica lub wysokiej jakości zegarek. Mógłbyś to wrzucić do ziemi, a ktoś mógłby to wykopać 2000 lat później, ponieważ był pod wpływem reakcji wulkanicznej. Porozmawiaj o wypalonych garnkach!

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button