Rozrywka

Brandon Blackstock kupuje dom w Montanie za 1,8 miliona dolarów po wyprowadzce z rancza Kelly Clarkson

Brandon Blackstock i Kelly Clarkson. Matt Baron/Shutterstock; CraSH/imageSPACE/Shutterstock

Wyprowadzamy się i ruszamy dalej. Kelly Clarksonbyłego męża, Brandon Blackstockkupił dom za 1,8 miliona dolarów w trakcie kontrowersyjnego rozwodu byłej pary.

Przeczytaj artykuł

Zgodnie z aktem przeniesienia uzyskanym wyłącznie przez Nas tygodniowo45-letni menedżer muzyczny kupił dom w Butte w stanie Montana 18 kwietnia, nieco ponad miesiąc po sfinalizowaniu rozwodu. Chociaż cena aukcji wynosiła 1,8 miliona dolarów, nie jest jasne, za ile Blackstock kupił dom. Blackstock zmienił również nazwę swojej firmy zajmującej się hodowlą bydła, która wcześniej była znana jako Vintage Valley Ranch, na V Bar V Cattle Co. kilka dni po sfinalizowaniu rozwodu, w ramach swoich planów przejścia na emeryturę z branży rozrywkowej i zostania pełnoetatowym hodowcą.

Nas potwierdził, że Blackstock wyprowadził się z nieruchomości, którą wcześniej dzielił z Kelly Clarkson Show gospodarzem na początku tego miesiąca.

Clarkson złożył pozew o rozwód z mieszkańcem Teksasu w czerwcu 2020 r. po prawie 7 latach małżeństwa, powołując się na nie do pogodzenia różnice. „Starli się na tak wielu poziomach, a wspólne przebywanie w kwarantannie zwiększyło ich problemy do punktu, z którego nie ma powrotu. Więc złożyła wniosek o rozwód ”- powiedział źródło bliskie piosenkarzowi Nas w tym czasie, dodając, że spędzała więcej czasu w Kalifornii, gdzie kręcony jest jej talk-show. „Wszyscy myśleli, że Kelly i Brandon mieli idealne małżeństwo, ale zdecydowanie tak nie było. Brandon jest bardzo wyluzowany, podczas gdy Kelly jest dość nerwowy.

Przeczytaj artykuł

Po ich rozstaniu ranczo w Montanie było głównym punktem spornym między nimi. Dokumenty sądowe uzyskane przez Nas w sierpniu 2021 ujawnił, że Clarkson chciał sprzedać posiadłość, ale odmówiono mu, ponieważ Blackstock mieszkał tam w tym czasie. Później przyznano jej własność większości swoich aktywów, w tym rancza, a piosenkarka „My Life Does Suck Without U” próbowała eksmitować swojego byłego męża pod koniec 2021 roku.

„Kelly miała ostatnio poważną przeszkodę prawną w staraniach o eksmisję Brandona z posiadłości w Montanie, którą sędzia przyznał wyłącznie jej”, powiedział wyłącznie źródło. Nas w grudniu 2021 r. po przesłuchaniu pary 11 listopada. „Mieszkał w nim i powiedział, że nie ma obecnie środków finansowych na zakup własnej rezydencji, powołując się na nierozwiązany finansowy aspekt ich rozwodu”.

Po czterech kolejnych miesiącach sporów prawnych, ich ugoda rozwodowa została ostatecznie zatwierdzona w marcu 2022 r., a sędzia orzekł, że Blackstock może pozostać na ranczo do czerwca, pod warunkiem, że do tego czasu zapłaci Clarksonowi 12 500 USD miesięcznego czynszu. W ramach ugody zdobywczyni Emmy otrzymała główną opiekę nad ich dwojgiem dzieci, 8-letnim Riverem i 6-letnim Remingtonem, i nakazano jej płacenie jej byłej 115 000 dolarów co miesiąc w ramach alimentów na współmałżonka do stycznia 2024 r. i 45 600 dolarów alimentów na dziecko. Co miesiąc spędza z dziećmi jeden weekend w tygodniu, kiedy mieszka w Montanie.

„Większość lata spędzi w Montanie i będzie miał nieograniczony dostęp do rancza” – podało źródło Nas wcześniej w tym miesiącu. „Planuje podróż do Los Angeles, aby zobaczyć dzieci, ale nie będzie to rutynowe”. Wtajemniczony potwierdził również, że Blackstock oficjalnie przeniósł się do własnego domu w czerwcu.

Przeczytaj artykuł

Clarkson kupiła także nowy dom po ich kontrowersyjnym rozwodzie, aby móc zacząć od nowa. „Dostałem nowy dom, jest bardzo biały i czysty… a także przerobiłem tutaj swoje biuro [at the show]. Spojrzałam na Kevina w naszym dziale artystycznym i pomyślałam: „Proszę, pomóż mi nadać temu sens” – ujawniła podczas odcinka The Kelly Clarkson Show z grudnia 2020 roku. „Chciałem tylko czuć się szczęśliwym. Kolory sprawiają, że czuję się bardzo dobrze.”

Z raportami Diany Cooper

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button