Rozrywka

Brandon Staley klaszcze w narracji w 18. tygodniu przegranej z najeźdźcami

Główny trener Getty Los Angeles Chargers, Brandon Staley.

Jednym z najbardziej ekscytujących meczów ostatniego sezonu NFL w tygodniu 18 był Las Vegas Raiders, który gościł Los Angeles Chargers w meczu, który zdecydował o losie obu drużyn w fazie playoff. Raiders rozpoczęli dobry start, prowadząc 29-14 na pięć minut przed końcem czwartej kwarty. Ładowacze wrócili z rykiem z powodu wysiłków rozgrywającego Justina Herberta i wymuszonej nadgodziny.

To wtedy sprawy stały się ryzykowne dla Los Angeles. Poszukiwacze zdołali się zatrzymać, a następnie pomaszerowali w dół pola. Gdyby mecz zakończył się remisem, obie drużyny zostałyby wysłane do play-offów. Najeźdźcy prawdopodobnie zremisowaliby w tym momencie tylko po to, by zapewnić sobie miejsce w playoffach. Jednak główny trener Chargers, Brandon Staley, wyznaczył przerwę podczas jazdy Raiders, co dało im dodatkowy czas na kolejną grę, która dała im łatwy zasięg dla Daniela Carlsona, który ostatecznie trafił zwycięzcę meczu.

Staley został zmiażdżony online za decyzję o odwołaniu. W tym czasie wyjaśnił, że ogłosił przerwę, aby spróbować ustawić swoją obronę w najlepszej pozycji, aby przestać uciekać z Joshem Jacobsem. To najwyraźniej nie zadziałało i tylko pomogło Raidersom dodatkowy czas. Pomimo nacisku, Staley nadal nie uważa, że ​​zrobił coś złego i nie rozumie, dlaczego nadal jest to temat do rozmowy.

„Nie jestem pewien, dlaczego to [got] powiększony” — powiedział Staley w „Las Vegas Review-Journal”.

Staley został skrytykowany za to, że zachowywał się, jakby był najmądrzejszym facetem w pokoju. Fakt, że nadal nie widzi problemu z ogłaszaniem przerwy, oznacza, że ​​nie nauczył się zbyt wiele w swoim debiutanckim roku jako główny trener.

WSZYSTKIE najnowsze wiadomości o Raiders prosto do Twojej skrzynki odbiorczej! Zapisz się do newslettera Heavy on Raiders tutaj!

Dołącz do Heavy na Raiders!

Staley Not Over Raiders Strata

The Chargers mieli jeden z najlepszych składów w NFL w zeszłym sezonie, ale byli w stanie zdobyć tylko dziewięć zwycięstw. Gdyby dostali się do play-offów, możliwe, że mogliby się zapalić i uciec. Jedyne, co musieli zrobić, to przynajmniej związać się z Raiders – zespołem prowadzonym przez tymczasowego głównego trenera.

Przegrana w 18. tygodniu z Las Vegas nadal trzyma się teraz Staleya.

„Chociaż nienawidzę sposobu, w jaki to się skończyło i zostało ze mną odkąd zacząłem chodzić po boisku po tym, jak ten dzieciak wykonał ten kopniak, możesz z tym żyć, ponieważ wiem, jak rywalizował nasz zespół i wiem, gdzie jesteśmy na czele” – powiedział Staley Albertowi Breerowi z Sports Illustrated. „Myślę, że chodzenie po tym boisku to właśnie to, o czym myślałem – dokąd muszę iść ze swoją grą, dokąd musimy iść jako zespół. I o tym myślałem od tamtej pory.”

Czy ładownicy przewyższyli najeźdźców?

Nie można zaprzeczyć, że lista ładujących jest skumulowana. Mogą mieć najbardziej utalentowany skład w NFL. Jednak Staley jest nadal dużą zmienną jako główny trener. Jest młody i popełnił wiele błędów w zeszłym sezonie. Charges są prawie zawsze utalentowani, ale często są powstrzymywani przez kiepski trener.

Najeźdźcy mają nowego głównego trenera w osobie Josha McDanielsa, ale jest on znacznie bardziej doświadczony niż Staley i był wcześniej szefem. Wielu jest gotowych ogłosić szarżujących lepszą drużyną niż najeźdźcy, ale Staley będzie musiał wiele udowodnić, zanim będzie można to uznać za prawdziwe.

CZYTAJ DALEJ: Były napastnik twierdzi, że Colin Kaepernick miał „jeden z najgorszych treningów w historii”

Więcej Heavy on Raiders News

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button