Rozrywka

Brat Michaela Keane’a, Tom, „zastąpił” szefa transferu Man Utd, Matta Judge

Tom Keane – brat obrońcy Evertonu Michaela Keane’a – dołączy do Manchesteru United.

Keane, który obecnie pracuje dla firmy prawniczej Brandsmiths, ma dołączyć do United na zasadzie doradztwa. Według Daily Mail, oczekuje się, że Keane przejmie część obowiązków, które zostaną pozostawione przez odchodzącego głównego negocjatora ds. transferów, Matta Judge’a.

Sędzia opuszcza United latem tego roku po złożeniu rezygnacji i był odpowiedzialny za negocjacje transferowe klubu. Keane mógł teraz odegrać ważną rolę w letnich przyjazdach na Old Trafford, gdy era Erika ten Haga wkroczyła w ruch.

CZYTAJ WIĘCEJ: Manchester United na flopie Paul Pogba „wraca do Juventusu” na darmowym transferze

Na stronie Brandsmiths czytamy: „W sporcie Tom ma ogromne doświadczenie w branży piłkarskiej, gdzie stał się zaufanym doradcą i przedstawicielem znanych graczy, menedżerów i ekspertów.

„Jego praca dla tych klientów obejmuje negocjowanie przelewów o wysokiej wartości, kontraktów i umów indosowych”.

Keane jest również wymieniony jako zarejestrowany pośrednik FA na stronie internetowej agencji graczy New Era Global Sports.

Co myślisz o wszystkich zmianach w Manchesterze United? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Tom Keane przejmie część obowiązków Matta Judge’a (Zdjęcie: Brandsmiths)

To może być pracowite lato na Old Trafford, ponieważ United chce dokonać kilku ważnych transferów, aby rozpocząć erę Ten Hag, po rozczarowującym szóstym miejscu w zeszłym sezonie.

United są mocno powiązani zarówno z Frenkie de Jong, jak i Pau Torres, podczas gdy skrzydłowy Ajaxu, Antony, był również reklamowany przeprowadzką do północno-zachodniej Anglii.

CZYTAJ DALEJ:

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button