Rozrywka

Bravo Star uderza w hejterów w namiętnym przekazie: „Mam dość”

YouTube Andy Cohen

Gwiazda Bravo, Amanda Batula, niedawno zabrała się za swoje Instagram Stories, by rozprawić się z hejterami w długiej, pełnej pasji wiadomości. Gwiazda „Summer House”, która wyszła za mąż za swojego partnera, Kyle’a Cooke’a, podczas ceremonii wyemitowanej w finale 6 sezonu, napisała w swoich Stories 11 maja: „Staram się ignorować nienawiść. Staram się nie czytać komentarzy pod innymi postami. Dokładam dzielnych wysiłków, aby nie zabawiać negatywności, ale to mnie dręczy od miesięcy i dzisiaj mam dość”.

Jej historia pojawiła się około tydzień po tym, jak powiedziała fanom w innej historii na Instagramie przed odcinkiem ślubu, że ona i Cooke podzielili się z nimi całym swoim związkiem. Fani skrytykowali ją za zakończenie swojego postu słowami „nie ma za co”, ponieważ fani powiedzieli, że brzmiało to tak, jakby powinni być wdzięczni Batuli i Cooke za bycie tak otwartymi.

W swojej najnowszej historii na Instagramie Batula powiedziała, że ​​osiągnęła swój „punkt przełomowy” i musi się odezwać.

Śledź stronę Heavy on Bravolebrities na Facebooku, aby otrzymywać najnowsze wiadomości, plotki i treści!

Batula powiedziała, że ​​jest zmęczona tym, że przypominano jej o zdradzie Cooke’a i sprawiała, że ​​czuła się tak, jakby nie mogła mieć opinii na temat relacji innych

InstagramAmanda Batula’s Instagram Story

W ostatnim oświadczeniu Batuli powiedziała, że ​​„jest chora. oraz. zmęczony. osób mówi, że nie mam prawa doradzać lub mieć opinii, bo zostałam oszukana.” Powiedziała, że ​​ludzie przypominają jej o niewierności Cooke’a „raz w tygodniu przez ostatnie 4 lata”. Batula dodała:

Nawet jeśli nie chodzi o czyjś związek, najwyraźniej nie wolno mi już mówić z powodu czyichś działań. A ponieważ zdecydowałem się zostać. To takie lekceważące i takie popieprzone, że w rzeczywistości spowodowało, że powstrzymywałem się od udziału w rozmowach i to mnie bardzo zasmuca.

Batula kontynuowała, mówiąc, że fani „narzekają, że w naszym programie jest zbyt wiele dramatów i wolą patrzeć, jak się bawimy, ale wszystko, co widzę w Internecie, to ludzie, którzy próbują nas przycisnąć do siebie i wybierając strony”. Powiedziała, że ​​„podłe” rzeczy, które członkowie obsady mówią w serialu, są bardzo minimalne w porównaniu z nienawiścią, którą otrzymują online, a mimo to obsada „Summer House” jest uważana za „złych”.

Na innym slajdzie Batula powiedziała, że ​​nie jest łatwo zignorować wszystkie nienawistne wiadomości, ponieważ nie może odróżnić „groźby śmierci” od niewinnej odpowiedzi na jej Historię bez jej otwarcia i przeczytania.

Fani nie byli pod wrażeniem wiadomości Batuli i powiedzieli, że to ona ujawniła oszustwo Cooke’a

Post Batuli na Instagramie ogólnie nie został zbyt dobrze przyjęty na Reddicie, ponieważ fani udostępnili zrzut ekranu na platformie i skrytykowali gwiazdę Bravo za jej ujęcie, a wielu twierdziło, że to ona wspomniała o oszustwie. Jedna osoba napisała: „Amanda w tym sezonie – 2 odcinek wpada w napad złości, łamiąc przedmioty, ponieważ jej narzeczony trzymał się z dala i boi się, że go zdradzi. Także Amanda – jak ŚMIEŚ mnie DM, że zostałem zdradzony?!”

Ktoś inny powiedział: „Dziewczyno, jeśli nie chcesz, aby ludzie mówili o oszustwie, oboje PRZESTAŃ o tym mówić SOBIE i wypierdalaj z reality show, w którym ty i twój mąż ciągle się kłócicie. To są dosłownie problemy, które sama stworzyła”. Inna osoba napisała: „Współczuję jej, ale czy to nie ona przypominała nam co tydzień, że oszukiwał, kwestionując każdy jego ruch?”

Jedna osoba powiedziała: „To naprawdę nie jest mocny argument, by mówić „Nie jestem tak wredny jak wy, obserwatorzy”. Ktoś inny napisał: „…więc zgadzasz się, myślisz, że jesteś wredny. Po prostu płaczesz, bo są ludzie, którzy są podli?” Jeden z komentatorów stwierdził: „Ona naprawdę mnie ostatnio denerwuje. Nie przypinamy was do kolegów z obsady, robicie to sobie! Wybieramy strony, ponieważ wy stworzyliście dwie strony!”

Jedna osoba zauważyła: „Jestem prawie pewna, że ​​więcej osób nienawidziło jej w tym sezonie za to, jak podła była dla Kyle’a i za to, że była głupia w związku z prenup, a nie nienawidziła jej za pozostanie z nim po zdradzie lol”. Inna osoba napisała: „Chodzi mi o to, że wybrała reality show. To idzie w parze z terytorium, nie? Ktoś powiedział, że uważał, że wydaje się „uprawniona” do założenia, że ​​powinna otrzymywać tylko pozytywne opinie i „jeśli zrobisz [your] życie publiczne również otwierasz się na krytykę.”

Batula otrzymała również wiele krytyki w wątku Reddit za przywołanie poronienia swojej partnerki, Lindsay Hubbard, a niektórzy fani powiedzieli, że myśleli, że jej historia na Instagramie byłaby przeprosinami za to.

CZYTAJ DALEJ: Fani Trash Real Housewives występują jako „Performative” z rozpaczającą matką

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button