Rozrywka

Brazylijska gwiazda popu, Anitta, była tak zdenerwowana współpracą z Madonną, że doświadczyła „Madonnarrhea”

Wiele osób denerwuje się, gdy spotyka sławnych ludzi, a brazylijska gwiazda popu Anitta nie jest wyjątkiem. Piosenkarka niedawno podzieliła się z TMI historią o tym, jak po raz pierwszy spotkała legendę muzyki, Madonnę.

Anitta | Jamie McCarthy/Getty Images

Spotkanie z Madonną sprawiło, że Anitta była tak zdenerwowana, że ​​miała problemy z żołądkiem

Anitta podzieliła się tą historią podczas występu Zobacz, co się dzieje na żywo z Andym Cohenem. Współpracowała z Madonną przy utworze „Faz Gostoso” z 2019 roku, a jej nerwy związane z projektem wywołały u niej poważne problemy z żołądkiem.

„Za każdym razem, gdy wchodziliśmy do studia – po pierwsze, jest o tym szalona historia – bardzo się denerwowałem, widząc ją, prawda? Na początku trochę wariowałem. Mam na myśli Madonnę w studiu. Miałem pracę, rekord. Wkurzyłem się… dzięki Bogu, dotarłem tam 20 minut przed nią, bo byłem tak zdenerwowany, że dostałem szalonej biegunki. Wiesz, kiedy się denerwujesz i zaczyna ci żołądek…”

” src=”https://www.youtube.com/embed/AlNZTWVqVWA?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Cohen wskoczył, mówiąc: „Nazywa się Madonnarrhea. Dostajesz to, zanim zobaczysz Madonnę.

Na szczęście dla Anitty jej problemy z łazienką rozwiązały się, zanim Madonna pojawiła się, by pracować nad piosenką. „Poszłam do łazienki” – wyjaśniła Anitta. „I dzięki Bogu, że przyszła później, więc nie mogła zauważyć, że to się dzieje, zanim tam była. A potem udałem, że jest super. Och, super normalna scena.

Anitta również niepokoiła się o spotkanie z Mariah Carey

” src=”https://www.youtube.com/embed/9MKeKldLTac?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

ZWIĄZANE Z: Czy Mariah Carey obecnie spotyka się z kimś?

Na szczęście Anitta nie miała tego samego problemu, gdy spotkała kolejną ze swoich idoli, Mariah Carey.

„Dostaliśmy wiele pytań, które chcieliśmy wiedzieć, jak to było spotkać twoją największą idolkę, Mariah Carey” – powiedział Cohen. „Czy masz dreszcze za każdym razem, gdy nazywa cię przyjacielem?”

„Nie dostałam biegunki, to niesamowite” – zaśmiała się Anitta. „Ale wystraszyłem się, byłem zamrożony, ponieważ była pierwszą piosenkarką, jaką w życiu słyszałem”.

Madonna i Mariah Carey nie są jedynymi znanymi artystami, z którymi spotkała się Anitta. Brazylijska piosenkarka współpracowała z takimi ludźmi jak Maluma, Iggy Azalea, J Balvin, Rita Ora, Ozuna i Black Eyed Peas.

Anitta ma imponującą karierę muzyczną

Anitta zyskała sławę w 2013 roku po wydaniu singla „Show das Poderosas”. W tym samym roku wydała swój debiutancki album, który w Brazylii uzyskał status platynowej płyty.

Piosenkarz nadal zdobywa fanów i sławę na całym świecie. Jej czwarty album studyjny, Pocałunkibył nominowany do Latin Grammy Award za Najlepszy Album Muzyki Miejskiej.

” src=”https://www.youtube.com/embed/wlS6Ix7mA0w?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

W marcu 2022 roku jej singiel „Envolver” dotarł na szczyt listy Spotify Global Top 50, czyniąc Anittę pierwszą brazylijską artystką i pierwszą latynoską artystką z piosenką solową, która dokonała tego wyczynu.

Mimo wszystkich sukcesów zawodowych Anitta nie zwalnia tempa. W styczniu tego roku ogłoszono, że podpisała światową umowę wydawniczą z Sony Music Publishing. Wydała także swój piąty album studyjny, Wersje mniew kwietniu 2022 r.

Anitta mogła być bardzo zdenerwowana spotkaniem i pracą z Madonną, ale po tak szybkim awansie w branży muzycznej wygląda na to, że inni artyści też mogą być zdenerwowani, że pewnego dnia ją spotkają!

POWIĄZANE: Ile dzieci ma Madonna i jaki jest ich wiek?

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button