Rozrywka

Brian Wilson napisał jedną z piosenek The Beach Boys dla Franka Sinatry

TL; DR:

  • Jedna z piosenek The Beach Boys, którą napisał Brian Wilson, brzmi jak muzyka Franka Sinatry.
  • Piosenka została pominięta na albumie, na który była przeznaczona.
  • Omawiany album został odebrany zupełnie inaczej niż wcześniejsze albumy Beach Boys.
Frank Sinatra | Archiwum GAB/Referns

Piosenki The Beach Boys bardzo różnią się od piosenek Franka Sinatry. Mimo to Brian Wilson z The Beach Boys napisał piosenkę dla Ole Blue Eyes. Następnie kolega z zespołu, Al Jardine, wyraził swoją opinię na temat tego, dlaczego piosenkarz „Strangers in the Night” nigdy nie nagrał tego utworu.

Al Jardine lubił piosenki z albumu, który bardzo różnił się od zwykłego materiału The Beach Boys

Podczas wywiadu z Rock Cellar Magazine w 2013 roku Jardine został poproszony o podanie nazwy swojego ulubionego albumu Beach Boys. “Chłopcy na plaży cię kochają album” – powiedział. „Ma wszystkie te wspaniałe piosenki. Nie miałem z tym wiele wspólnego. Pamiętam, jak obserwowałem, jak bracia nad tym pracowali. Album czerpie więcej inspiracji z punk rocka i synth-popu niż bardziej znany materiał zespołu.

Jardine omówił utwór, na którym występował Chłopcy na plaży cię kochają. „Śpiewałem główną rolę w „Honking Down the Highway”, która jest jedną z moich ulubionych piosenek” – ujawnił. „„Trzęsiemy w cholerną autostradę… „To takie niewinne. To jak: „Wow, skąd to się wzięło?”

ZWIĄZANE Z: Frank Sinatra odrzucił piosenkę o Jamesie Bondzie i dał ją swojej córce, Nancy Sinatra

Al Jardine powiedział, że jedna z piosenek przeznaczonych na album była tak podobna do muzyki Franka Sinatry „to śmieszne”

Jardine omówił inne utwory z Chłopcy na plaży cię kochają że lubił. „Naprawdę lubięSamoloti „Johnny Carson” — powiedział. „The TM Song”, ta głupia piosenka powinna znaleźć się na tym albumie zamiast 15 dużych. Jest kilka piosenek, które nie znalazły się na albumie, a które są naprawdę dobre”.

Jardine pochwalił kolejną nieużywaną piosenkę z Chłopcy na plaży cię kochają. „Jedna z nich nazywa się „Wciąż o tym marzę”, którą Brian napisał dla Franka Sinatry” — wspomina Jardine. „Sinatra powinien był to nagrać. To było tak Sinatra, że ​​to śmieszne. Ale prawdopodobnie był to jakiś menedżer biznesowy BS w sprawie publikacji.

ZWIĄZANE Z: Frank Sinatra i jego córka zatrzymali jedną z piosenek The Monkees przed uderzeniem nr 1

Jak „The Beach Boys’ Love You” i jego single prezentowały się na listach przebojów w Stanach Zjednoczonych?

Chłopcy na plaży cię kochają nie był jednym z bardziej popularnych albumów zespołu. Nie znalazł się na liście Billboard 200. Jak na zespół, który wyprodukował takie mega-hity w latach 60., był to ogromny upadek z łask.

„Honkin’ Down the Highway” został wydany jako singiel z albumu. Jego stroną B był „Układ Słoneczny”. Żadna piosenka nie trafiła na Billboard Hot 100. „Still I Dream of It” nie był singlem, więc nie trafił też na listy przebojów.

Chłopcy na plaży cię kochają nie był sukcesem komercyjnym — ale ma ciekawy związek z Sinatrą.

ZWIĄZANE Z: Dlaczego Brian Wilson z The Beach Boys prawie „wykrzyknął”, gdy usłyszał „My Sweet Lord” George’a Harrisona

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button