Rozrywka

Brit zostaje największym w historii zwycięzcą loterii w Wielkiej Brytanii z kumulacją w EuroMillions w wysokości 184 milionów funtów

Brytyjczyk wygrał zapierające dech w piersiach 184 miliony funtów, aby zostać największym w historii zwycięzcą National Lottery w Wielkiej Brytanii, powiedział Camelot.

Gracz EuroMillions, który jeszcze się nie zgłosił, aby odebrać swoją wygraną, jest winien oszałamiającą kumulację po trafieniu wszystkich siedmiu liczb, którymi były: 3, 25, 27, 28 i 29 oraz Lucky Star 4 i 9.

Duża liczba, którą ktoś w Wielkiej Brytanii może oglądać, wpada na ich konto bankowe, to 184 262 899,10 GBP.

Andy Carter z Camelot z The National Lottery powiedział: „Cóż za niesamowita noc dla posiadacza kuponu z Wielkiej Brytanii, który zgarnął niesamowity jackpot EuroMillions w wysokości 184 milionów funtów – stał się największym w historii zwycięzcą National Lottery w Wielkiej Brytanii!

Jackpot jest największym, jaki kiedykolwiek wygrano w Wielkiej Brytanii (zdjęcie: Getty Images) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

„Gracze są zachęcani do sprawdzenia swoich biletów i zadzwonienia do nas, jeśli uważają, że są szczęśliwym zwycięzcą dzisiejszego wieczoru”.

Kobieta, która w 2019 roku zgarnęła fajną kumulację EuroMillions w wysokości 115 milionów funtów, ujawniła w zeszłym miesiącu, że jest „uzależniona” od pomagania ludziom i oddała połowę swoich wygranych.

Frances Connolly, lat 55, z Irlandii Północnej, a obecnie mieszka w Hartlepool w hrabstwie Durham, już w 2022 r. przekazała około 11 milionów funtów na szczytne cele. To mniej więcej tyle, ile zgodziła się przekazać w ciągu 10 lat.

Były nauczyciel, który rozdał ponad połowę wygranej w wysokości 115 milionów funtów, którą para wygrała w 2019 roku, powiedział: „Mogę zmieniać ludzkie życie. Jestem od tego uzależniony.

Ktoś w Wielkiej Brytanii będzie oszołomiony, gdy odkryje, że jego liczby przyniosły mu ogromny jackpot (Zdjęcie: Getty Images) Przeczytaj więcej Pokrewne artykuły

Babcia myślała, że ​​wygrała 34 miliony funtów w EuroMillions przez 10 minut, zanim jej marzenia zostały okrutnie zmiażdżone.

72-letnia Margaret De Micheli kupiła bilet 29 marca, ale przez kilka tygodni nie sprawdzała wyników.

Była zszokowana, gdy dowiedziała się od pracowników jej lokalnego urzędu pocztowego w Swiss Cottage w północnym Londynie, że wygrała wielomilionowy jackpot.

72-latkowi później doradzono jednak, aby jeszcze raz sprawdził liczby w Tesco po drugiej stronie ulicy.

Wtedy nadeszła katastrofa, jak powiedziano jej w supermarkecie, że nie miała zwycięskich liczb – i nie wygrała dokładnie niczego.

Aby uzyskać więcej niesamowitych historii z Daily Star, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj

Andy Carter, który jest Senior Winners’ Advisor w The National Lottery, przypomniał graczom, na co trafiają ich pieniądze, gdy kupują los.

We wtorkowym komunikacie prasowym powiedział: „Gracze National Lottery robią ogromną różnicę w National Lottery Good Causes w całym kraju, generując ponad 30 milionów funtów tygodniowo.

„Dzięki graczom National Lottery, do tej pory w Wielkiej Brytanii rozdano ponad 1,2 miliarda funtów, aby pomóc w walce z wpływem koronawirusa”.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button