Rozrywka

Britney Spears celuje w nieoczekiwany cel w najnowszym poście na Instagramie

Jak donosi Vogue, Britney Spears i modelka Sam Asghari pobrali się w czerwcu 2022 roku. Ślub odbył się nieco prywatnie i odbył się w domu pary w Los Angeles. Podczas gdy zdjęcia z imprezy, udostępnione przez Cosmopolitan, sprawiają, że dzień wydaje się piękny, Spears podzieliła się teraz, że miejsce to nie było jej pierwszym wyborem.

Piosenkarka „Toksyczna” udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie z wesela w kościele katolickim. „Tutaj pierwotnie chciałam wyjść za mąż podczas COVID” – napisała w swoim podpisie. Pochwaliła piękne położenie i zauważyła, że ​​w tym czasie kościół był zamknięty z powodu pandemii. Jednak po ponownym otwarciu nadal nie wolno jej było korzystać z tego miejsca. „Powiedzieli, że muszę być katolikiem i przejść TEST!!!! Czyż kościół nie powinien być otwarty dla wszystkich ????”

Oczywiście wielu było gotowych stanąć po stronie Spears. „Królowa je zakończyła” – napisał jeden z fanów. Inni byli pod mniejszym wrażeniem, pisząc: „Giiiirrll, to jest BŁAGAŃ! Aby wziąć ślub w Kościele katolickim, tak, musisz być katolikiem, to nie jest przypadkowe miejsce”. Bez względu na lokalizację, ślub Spears-Asghari wciąż ma kilku kultowych uczestników, co jedna osoba doskonale zauważyła: „Myślę, że Bóg był na twoim ślubie. Razem z Seleną Gomez oczywiście”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button