Rozrywka

Britney Spears debiutuje świeżą fryzurą, gdy świętuje przeprowadzkę do nowego domu po ślubie Sama Asghari

Britney Spears na Hollywood Beauty Awards w Los Angeles, 25 lutego 2018 r. Jim Smeal/Shutterstock

Nowa nazwa, nowy wygląd! Po zostaniu panią Sam Asghari wcześniej w tym miesiącu, Britney Spears zaprezentowała kolejną aktualizację życia: elegancką fryzurę.

Przeczytaj artykuł

W pokazie zdjęć udostępnionych na Instagramie w środę, 22 czerwca, 40-letnia piosenkarka pokazała swoją nową fryzurę. Ubrana w niebiesko-żółte bikini trójkątne Spears miała na sobie warkocze sięgające ramion. Potwierdziła cios w nagłówku swojego postu i podzieliła się, że ona i Asghari, 28 lat, przeprowadzili się razem do nowego domu.

„Jeszcze nie byłam w podróży poślubnej… wyszłam za mąż i przeprowadziłam się do nowego domu mniej więcej w tym samym czasie… nie jest to najmądrzejsza rzecz do zrobienia” – napisała hitmakerka obok posta, który pokazuje, jak stoi w swoim basenie. Karuzela pokazała również klip, na którym jej mąż nurkuje w czystą, błękitną wodę. „To takie dziwne, budzę się i wszystko jest nowe… nowy basen… nowa kuchnia… nowe łóżko… chyba jestem w szoku!!! Zastanawiam się nad kilkoma rzeczami… Zdecydowanie lubię przebywać na zewnątrz, ale lubię też przebywać w środku”.

The Skrzyżowanie dróg gwiazda kontynuowała: „Moje podwórko jest chore, więc moje psy są w świńskim niebie!!! Zmiana jest taka wielka… jak mówią moje dzieci… to aport !!! Ponieważ jestem taki niefajny… tak, będę dalej się dzielić… to trzyma mnie na dobrej drodze… moja rodzina zawsze miała sposób, żeby mnie o tym powiadomić… cóż, myślę, że ja też mam całkiem niezły sposób !!!”

Przeczytaj artykuł

Dodała: „Zrobiłam fajną kąpiel w moim basenie… jest tak jasno i ma fajne miejsce do relaksu i zjeżdżalnię… Zeszłam już 4 razy… jest cholernie szybko!!! Wszystkie włosy obcięłam krótko, a mój mąż właśnie zrobił mi stek… życie jest dobre !!!!”

Britney Spears debiutuje w nowym utworze
Dzięki uprzejmości Britney Spears/Instagram

Spears i Asghari zawiązali węzeł w swoim dawnym domu w Los Angeles 9 czerwca. Piosenkarka „Toksyczna” powiedziała „tak” w niestandardowej sukni autorstwa Donatella Versace. Następnie panna młoda przebrała się w czarną mini sukienkę Versace, dwukolorowy komplet, a później czerwoną mini sukienkę, podało źródło. Nas tygodniowo. Pan młody również nosił Versace.

Kameralna uroczystość, w której wzięli udział najbliżsi przyjaciele Spears, m.in. Selena Gomez, Paryż Hilton oraz Drew Barrymorebył emocjonalny dla zdobywcy nagrody Grammy.

Przeczytaj artykuł

„Britney przybyła tym pięknym powozem konnym, który wyglądał, jakby pochodził prosto z bajki” – powiedział drugi wtajemniczony Nas wyłącznie. „Britney płakała podczas ceremonii, a Sam słodko ocierał łzy”.

Samą ceremonię, która trwała zaledwie 10 minut, poprowadził: Wielebny Clint Hufftktóra również poślubiła 41-letniego Hiltona i Carter Reum ostatni upadek.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button