Rozrywka

Britney Spears i Sam Asghari ogłaszają utratę ciąży: „Straciliśmy nasze cudowne dziecko”

Britney Spears Agencja prasowa/NurPhoto/Shutterstock

Britney Spears poroniła, ona i narzeczony Sam Asghari ogłoszone w sobotę 14 maja.

Przeczytaj artykuł

„Bez najgłębszego smutku musimy ogłosić, że straciliśmy nasze cudowne dziecko na początku ciąży” – czytamy na zdjęciu udostępnionym na Instagramie na obu profilach. „To niszczycielski czas dla każdego rodzica”.

Wspólne oświadczenie było kontynuowane, zauważając, że 40-letnia piosenkarka i 28-letnia aktorka ogłosili ciążę wkrótce po odkryciu, że się spodziewają: „Być może powinniśmy byli poczekać z ogłoszeniem, aż będziemy dalej, ale byliśmy zbyt podekscytowani dzieleniem się dobrem Aktualności. Nasza miłość do siebie jest naszą siłą. Będziemy nadal próbować powiększać naszą piękną rodzinę. Jesteśmy wdzięczni za wszelkie wsparcie. Uprzejmie prosimy o prywatność w tym trudnym momencie.”

Britney Spears ogłasza poronienie
Dzięki uprzejmości Britney Spears/Instagram

Obraz notatki był podpisany: „Jesteśmy wdzięczni za to, co mamy w procesie powiększania naszej pięknej rodziny Dziękuję za Twoje wsparcie.”

Spears ogłosiła, że ​​spodziewa się trzeciego dziecka w zeszłym miesiącu. „Schudłam tak dużo, żeby pojechać na wycieczkę na Maui tylko po to, żeby ją odzyskać 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️ … pomyślałem: „Jezu… co się stało z moim żołądkiem ???” Mój mąż powiedział: „Nie, jesteś głupia w ciąży” !!!’ Więc zrobiłam test ciążowy… i uhhhhh cóż… mam dziecko 👶🏼,” ten Skrzyżowanie ulic gwiazda wyjaśniła w poście na Instagramie z 11 kwietnia.

Przeczytaj artykuł

Piosenkarka „Stronger” jest mamą synów Seana Prestona, 16 lat i Jaydena, 15 lat, których dzieli z byłym mężem Kevin Federline. To byłoby pierwsze dziecko Asghari.

„Małżeństwo i dzieci są naturalną częścią silnego związku pełnego miłości i szacunku” – napisał 28-latek za pośrednictwem mediów społecznościowych po tym, jak jego narzeczona ogłosiła ciążę. „Ojcostwo to coś, na co zawsze czekałem i nie lekceważę. To najważniejsza praca, jaką kiedykolwiek wykonam”.

Para zaczęła spotykać się w 2016 roku po spotkaniu na planie jej teledysku „Slumber Party”. Zaręczyli się we wrześniu 2021 roku, dwa miesiące przed oficjalnym zakończeniem działalności konserwatorskiej Spears.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button