Rozrywka

Britney Spears i Sam Asghari: oś czasu ich związku

Razem silniejsi! To była miłość od pierwszego wejrzenia, kiedy Britney Spears oraz Sam Asghari poznała się w październiku 2016 roku na planie teledysku „Slumber Party”.

„Byłem podekscytowany, że… [would] poznać jednego z największych artystów wszech czasów” – wspominał trener personalny Zdrowie mężczyzn w lipcu 2018 r. „Miałem motyle”.

Ale kiedy Asghari próbował przełamać lody, prawie zrujnował swoje szanse na zwycięzcę Grammy. „Powiedziała: „Cześć, jestem Britney”, a ja powiedziałem: „Przepraszam, jak masz na imię?” – powiedział magazynowi. „Starałem się być zabawny. Nie sądzę, żeby ktokolwiek to dostał.

Na szczęście Spears został oczarowany modelem fitness i zaczęli rozmawiać o jednym ze swoich ulubionych dań, sushi. Przez cały czas trwania sesji rozmawiali, a pod koniec wymienili się numerami telefonów, aby umówić się na pierwszą randkę. A reszta, jak mówią, była historią.

„Znalazłem jego numer w mojej torbie. Pomyślałem: „On jest naprawdę uroczy. Ten facet jest naprawdę słodki” – opowiadała Księżniczka Popu podczas wywiadu radiowego w styczniu 2017 roku. „Więc wtedy do niego zadzwoniłem i od tego czasu jest po prostu naprawdę zabawną, zabawną osobą”.

Od tego czasu Asghari jest ogromnym systemem wsparcia dla Spears w jej życiu osobistym i zawodowym. Podczas niej był stałym elementem publiczności Część mnie przebywała w Las Vegas i pomogła jej wyjść silniejszą niż wczoraj (gra słów zamierzona) po tym, jak wiosną 2019 r. spędziła 30 dni w ośrodku zdrowia psychicznego.

„Sam był absolutnym spełnieniem marzeń Britney” – powiedział źródło Nas tygodniowo wyłącznie w maju 2019 r. „Jest takim pozytywnym światłem w jej życiu”.

Piosenkarka „Toksyczna” była wcześniej żoną swojego kumpla z dzieciństwa Jason Aleksander przez 55 godzin w 2004 roku i tancerzem pomocniczym Kevin Federline od 2004 do 2007. Jest współrodzicielem synów Prestona i Jaydena z K-Fed.

Asghari oświadczył się wykonawcy „Womanizera” we wrześniu 2021 roku po prawie pięciu latach spędzonych razem.

„Para uczyniła dziś swój długotrwały związek oficjalnym i jest głęboko poruszona wsparciem, oddaniem i miłością, jakie im okazano” – jego menedżer, Brandon Cohenpowiedział Nas poprzez oświadczenie w tym czasie.

Przewiń w dół, aby zobaczyć kompleksową oś czasu relacji Spears i Asghari!

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button