Rozrywka

Britney Spears ogłasza MISCARRIAGE we wczesnej ciąży, fani mówią, że „tak wiele przechodzi”

Britney Spears ogłosiła, że ​​straciła dziecko w wyniku poronienia na początku ciąży. We wspólnym oświadczeniu 40-letnia piosenkarka wraz z narzeczonym Samem Asghari powiedzieli w mediach społecznościowych, że stracili swoje „cudowne dziecko”.

„Z naszym najgłębszym smutkiem musimy ogłosić, że straciliśmy nasze cudowne dziecko na początku ciąży” – czytamy w oświadczeniu. „To niszczycielski czas dla każdego rodzica. Być może powinniśmy poczekać z ogłoszeniem, aż będziemy dalej. Jednak byliśmy zbyt podekscytowani, aby podzielić się dobrą wiadomością. Nasza miłość do siebie jest naszą siłą. Będziemy nadal próbować poszerzać naszą piękna rodzina.Jesteśmy wdzięczni za wszelką pomoc.Uprzejmie prosimy o prywatność w tym trudnym momencie.”

CZYTAJ WIĘCEJ

Tata Britney Spears USUNIĘTY jako konserwator, kampania „Free Britney” zatacza koło

Dlaczego Britney Spears rozwiodła się z Jasonem Alexandrem? „Kontrolująca” mama Lynne zakończyła 55-godzinne małżeństwo

Post ze zdjęciem, podpisany „Sam i Britney”, zawiera podpis: Jesteśmy wdzięczni za to, co mamy w procesie powiększania naszej pięknej rodziny. Dziękujemy za wsparcie”.

W poście w mediach społecznościowych z 11 kwietnia Spears napisała, że ​​zrobiła test ciążowy po tym, jak jej partner, Sam Asghari, dokuczał jej, że jest „w ciąży pokarmowej”. Spears i Asghari, którzy spotkali się w 2016 roku, zaręczyli się we wrześniu ubiegłego roku. Spears ma dwoje dzieci, Seana i Jaydena, ze swoim byłym mężem Kevinem Federlinem. To miało być jej pierwsze dziecko z Asghari.

„Schudłam tak dużo, że pojechałam na wycieczkę na Maui tylko po to, żeby ją odzyskać… Pomyślałam: „Jezu… co się stało z moim żołądkiem ???” Mój mąż powiedział „Nie, jesteś głupia w ciąży !!!” Więc dostałam test ciążowy… i uhhhhh cóż… mam dziecko… 4 dni później dostałam trochę więcej jedzenia w ciąży To rośnie!!! wychodzę tak często z powodu tatusiów, które zastrzelili mnie, jak niestety już to zrobili… to trudne, bo kiedy byłam w ciąży miałam depresję okołoporodową… muszę powiedzieć, że to jest absolutnie straszne… kobiety wtedy o tym nie mówiły …niektórzy uważali, że to niebezpieczne, jeśli kobieta narzeka w ten sposób z dzieckiem w środku … ale teraz kobiety mówią o tym codziennie … dzięki Jezu nie musimy trzymać tego bólu w tajemnicy … Tym razem będę ćwiczyć jogę co dzień !!!Szerząc dużo radości i miłości!!!” Spears napisał na Instagramie.

Ciąża Spears pojawiła się kilka miesięcy po tym, jak odzyskała niezależność od konserwatorium, którym przez lata kontrolował jej ojciec. Podczas rozpraw sądowych, które doprowadziły do ​​wydania decyzji, powiedziała, że ​​musi nadal stosować antykoncepcję wbrew swojej woli. „Chcę móc wyjść za mąż i mieć dziecko” – powiedziała w sądzie w zeszłym roku. „Powiedziano mi teraz w konserwatorium, że nie mogę wyjść za mąż ani mieć dziecka”. Post Spears na temat jej ciąży również wznowił spekulacje na temat tego, czy wyszła za Asghari, czy nie, ponieważ w poście nazwała Asghari swoim „mężem”.

„Ona przechodzi tak wiele”

Media społecznościowe są zdruzgotane wiadomością o poronieniu Spears. „Nie pozwolę dziś oczerniać Britney Spears. Zostaw kobietę w spokoju, straciła dziecko za głośny płacz” – napisał jeden z użytkowników na Twitterze. „Jestem teraz tak smutny z powodu Britney… ona przechodzi tak wiele. Po prostu zasługuje na najlepsze” – napisał inny.

Podczas gdy jeden użytkownik napisał: „Wysyłamy teraz Britney i Samowi jak najwięcej miłości”, inny powiedział: „Britney Spears zasługuje na cholerną przerwę od bólu na świecie”. „Britney tak wiele przeszła. Nic z tego nie jest sprawiedliwe” – skomentował jeden z użytkowników.

Zastrzeżenie: Ten artykuł zawiera uwagi zgłoszone w Internecie przez pojedyncze osoby i organizacje. MEAWW nie może ich samodzielnie potwierdzać i nie popiera twierdzeń ani opinii składanych online.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Check Also
Close
Back to top button