Rozrywka

Britney Spears ogłasza poronienie, zagubione „cudowne dziecko” z Samem Asghari

Więcej informacji: Britney Spears Fani Britney Spears bronią nagich zdjęć, porównaj Kim Kardashian Britney Spears skwierczy w nowych aktach z wakacji przed ciążą Britney Spears i Sam Asghari ustalają datę ślubu Ciężarna Britney Spears pozuje nago ze swoim psem Sawyerem

Britney Spears straciła swoje „cudowne dziecko”.

40-letnia piosenkarka ogłosiła we wspólnym oświadczeniu z narzeczonym Samem Asghari na Instagramie w sobotę, że poroniła.

„Z naszym najgłębszym smutkiem musimy ogłosić, że straciliśmy nasze cudowne dziecko we wczesnym okresie ciąży” – czytamy w oświadczeniu.

„To straszny czas dla każdego rodzica. Może powinniśmy poczekać z ogłoszeniem, aż będziemy dalej. Byliśmy jednak zbyt podekscytowani, mogąc podzielić się dobrą wiadomością”.

Spears i Asghari, 28 lat, dodali, że ich wzajemna miłość jest teraz ich „siłą”.

„Będziemy nadal próbować powiększać naszą piękną rodzinę” – kontynuowano w oświadczeniu. „Jesteśmy wdzięczni za wszelkie wsparcie. Uprzejmie prosimy o prywatność w tym trudnym momencie.”

Post podpisany „Sam i Britney” zawierał również podpis, który brzmiał: „Jesteśmy wdzięczni za to, co mamy w procesie powiększania naszej pięknej rodziny 💝 Dziękuję za wsparcie”.

Spears ogłosiła na początku tego roku, że ona i Asghari spodziewają się razem pierwszego dziecka, a co byłoby jej trzecim. Ma dwóch synów – Seana Prestona (16 lat) i Jaydena Jamesa (15 lat) – z byłym Kevinem Federlinem.

Piosenkarka „Gimme More” jest zaręczona z Asghari od września 2021 roku. Guru fitnessu ogłosił za pośrednictwem swoich Instagram Stories w zeszły weekend, że w końcu ustalili datę ślubu.

„Nasze życie to prawdziwa bajka. Szczęśliwego Dnia Matki dla ciebie, wkrótce będę królową” – napisał podpis pod zdjęciem z Spears. „Również wielki dzień został wyznaczony! Ale nikt się nie dowie do następnego dnia.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button