Rozrywka

Britney Spears pokazuje nową krótką fryzurę po ślubie Sama Asghari

Więcej na: Britney Spears Britney Spears powraca na Instagram z informacją o „chorym” nowym domu, małżeństwie Prawnik Britney Spears krytykuje Jamiego za to, że chciała usunąć ją przez posty na Instagramie Britney Spears usuwa z Instagrama dni po ślubie Sama Asghariego Mama Britney Spears, Lynne , przewraca oczami na post na Instagramie „na odległość”

Britney Spears wprowadza kilka dużych zmian.

Po ślubie z Samem Asghari 9 czerwca gwiazda popu i jej nowy małżonek przeprowadzili się do nowego domu — a teraz zmienia fryzurę.

„Skróciłam wszystkie włosy, a mój mąż właśnie zrobił mi stek… życie jest dobre”, napisała Spears w środę na Instagramie, pozując w niebieskim, różowym i żółtym bikini w swoim nowym basenie.

40-letnia piosenkarka „Stronger” podzieliła się również informacjami na temat swojego życia małżeńskiego z 28-letnią Asghari, pisząc: „Jeszcze nie byłam w podróży poślubnej… wyszła za mąż i przeprowadziła się do nowego domu mniej więcej w tym samym czasie… robić.”

Spears dodała, że ​​„tak dziwnie” jest budzić się tam, gdzie „wszystko jest nowe”, ale zapewniła swoich zwolenników: „Zmiana jest tak wielka”.

Post oznacza powrót na Instagram gwiazdy, która po ślubie tymczasowo usunęła swoje konto.

Charakterystyczne blond loki Spears sięgały daleko poza jej ramiona, ale wygląda na to, że została odcięta kilka cali po ślubie.britneyspears/Instagram

„Lubi bawić się kolorem i długością włosów” – powiedział w zeszłym roku dla Page Six Style stylista Spears, Dimitris Giannetos. „Jestem bardzo zaszczycony, że ufa mi przy wszystkich zmianach włosów”.

Gwiazda „Crossroads” utrzymywała długie włosy z grzywką na swój ślub, a na wielki dzień wykonała makijaż przez siostrzenicę Charlotte Tilbury. Nosiła niestandardową suknię Versace, aby przejść do ołtarza, i miała na sobie jeszcze trzy stroje z metki w recepcji.

Nowożeńcy nigdy nie zabrakło opcji, oboje mieli wiele obrączek ślubnych wykonanych przez jubilerkę Stephanie Gottlieb na tę okazję, dzięki czemu mogą w każdej chwili zmienić swój wygląd.

Najwyraźniej Spears już wchodzi w nowy etap swojego życia — z nowym stylem, który pasuje.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button