Rozrywka

Britney Spears powraca na Instagram z informacją o „chorym” nowym domu, życiu małżeńskim

Więcej informacji: Britney Spears Prawnik Britney Spears ostro krytykuje Jamiego za to, że chce usunąć ją z konta za posty na Instagramie Britney Spears usuwa na Instagramie dni po ślubie Sama Asghariego Mama Britney Spears, Lynne, przewraca oczami na post na Instagramie „na odległość” Britney Spears zwalnia starą ekipę ochroniarzy po włamaniu po ślubie byłego

Britney Spears powraca na Instagram po krótkiej przerwie z informacją o nowym domu jej i męża Sama Asghariego.

Po tym, jak w środę powiedziała swoim obserwatorom na Instagramie, że ona i 28-letnia modelka „nie byli w podróży poślubnej [yet]”, 40-letnia Księżniczka Popu, opisała, jak w międzyczasie ich dom w Calabasas „połączył się”.

„To takie dziwne, budzę się i wszystko jest nowe… nowy basen… nowa kuchnia… nowe łóżko… chyba jestem w szoku !!!” – wyjaśnił autor piosenek. „Moje podwórko jest chore, więc moje psy są w świńskim niebie”.

Spears opublikowała zdjęcia, na których pozuje na podwórku w kolorowym bikini, a także nagranie Asghari zanurzającej się w basenie.

„Zrobiłem ładną kąpiel w moim basenie”, napisał zwycięzca Grammy. „Jest tak jasno i ma fajne miejsce na chłód… i zjeżdżalnię… Zszedłem nią już 4 razy… jest cholernie szybko !!!”

Spears sfilmował Sama Asghari nurkającego do ich basenu.

Britneyspears/Instagram

Spears sfilmował Sama Asghari nurkającego do ich basenu.

Britneyspears/Instagram

Spears sfilmował Sama Asghari nurkającego do ich basenu.

Britneyspears/Instagram

Spears sfilmował Sama Asghari nurkającego do ich basenu.

Britneyspears/Instagram

Ad Do góry Następne Zamknij Jussie Smollett upiera się, że nie jest „kawałkiem gówna”, mówi, że uzyskał jasność w więzieniu „Gdybym to zrobił, byłbym kawałkiem… 4

Wyświetl pokaz slajdów

Wstecz Dalej Udostępnij to:Kliknij, aby udostępnić na Facebooku (Otwiera się w nowym oknie)Kliknij, aby udostępnić na Twitterze (Otwiera się w nowym oknie) Flipboard WhatsAppKliknij, aby wysłać wiadomość e-mail do znajomego (Otwiera się w nowym oknie)Kliknij, aby skopiować adres URL Reklama 23 czerwca 2022

Gwiazda „Crossroads” zapewniła swoich fanów, że „życie jest dobre” po jej ślubie na początku tego miesiąca – chociaż zauważyła, że ​​przeprowadzka do nowego domu tak szybko po ślubie „nie była najmądrzejszą rzeczą do zrobienia”.

Ona i irańczyk pobrali się 9 czerwca. Ceremonia była gwiazdorskim wydarzeniem, z Drew Barrymore, Madonną, Seleną Gomez i innymi celebrytami na liście gości.

Para zawiązała węzeł 9 czerwca Britneyspears/Instagram

Panna młoda miała „najbardziej spektakularny dzień”, wylała na Instagramie wkrótce po zawiązaniu węzła, a następnie wygłosiła okrzyki swoich słynnych przyjaciół.

„Życie jest dobre”, powiedziała Spears swoim obserwatorom na Instagramie.britneyspears/Instagram

„Tak wielu niesamowitych ludzi przybyło na nasz ślub, a ja wciąż jestem w szoku” – tryskał wtedy mieszkaniec Missisipi. „@drewbarrymore moja dziewczyna kocha się i @selenagomez, która przy okazji jest ładniejsza osobiście, jeśli to możliwe, oboje przyszli !!! Zaniemówiłem… Znowu pocałowałem @madonnę 😉😉😉 i tańczyliśmy 💃🏼 w noc z @ParisHilton.”

41-letni Hilton podziękował Spears za „epicką noc” w komentarzach, podczas gdy 29-letni Gomez napisał: „Kocham cię!!!”

Spears i Asghari zaręczyli się we wrześniu 2021 roku, dwa miesiące przed końcem 13-letniego konserwatorium tancerza.

Para ogłosiła w kwietniu, że spodziewają się razem pierwszego dziecka.

Spears, która jest już matką synów 16-letniego Seana Prestona i 15-letniego Jaydena z byłym mężem Kevinem Federlinem, poroniła w następnym miesiącu.

„Przyjmujemy myśli pozytywnie i idziemy naprzód z naszą przyszłością” – napisał Asghari za pośrednictwem Instagram Stories w maju. „Wkrótce powiększymy naszą rodzinę”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button