Rozrywka

Britney Spears wspiera Man City dzięki mężowi superfanowi – a klub chce jej w Etihad

Szef Manchesteru City, Pep Guardiola, knuje swój największy do tej pory transfer – supergwiazdę popu Britney Spears.

Szefowie Etihadu zostali poinformowani, że 40-letni piosenkarz Toxic został nawrócony, by wspierać mistrzów Premier League przez nowego męża Sama Asghari.

Źródło w klubie powiedział: „Gdy tylko okazało się, że Britney jest fanką City, koła ruszyły, aby sprowadzić ją na ziemię w przyszłym sezonie”.

Dodali: „Sam od jakiegoś czasu śledzi City i odbył wycieczkę VIP po naszym poligonie, co było dla niego dużym dreszczykiem.

Pep Guardiola mógł zobaczyć, jak Britney Spears podąża śladami Erlinga Haalanda, udając się na Etihad w 2022 r. (Zdjęcie: Manchester City FC przez Getty Images) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

„Byłoby wspaniale zabrać ze sobą Britney następnym razem, gdy przyjdzie na mecz. Jest jedną z największych gwiazd na świecie, a teraz mieć ją jako Niebieską jest genialna.

„Może pewnego dnia mogłaby również wystąpić w Etihad. Gdyby Britney i Sam przybyli i spotkali się z Pepem, byłby prawdziwym zamachem stanu.

Britney poślubiła 28-letniego trenera osobistego w Las Vegas w zeszłym tygodniu.

Kto jest najbardziej znanym kibicem w Twoim klubie? Daj nam znać w sekcji komentarzy.

Britney i Sam byli zaręczeni przez prawie rok, zanim się pobrali (Zdjęcie: Instagram) Szefowie Manchesteru chcieliby zobaczyć występ Britney Spears na scenie w Etihad (Zdjęcie: Getty Images)

Sam regularnie tweetuje i udostępnia zdjęcia swojego oddania miastu. W zeszłym miesiącu podzielił się swoim zdjęciem w topowym City świętując ich dramatyczny triumf w mistrzostwach.

City ma już swój udział w muzycznej rodzinie królewskiej, która ich wspiera, a bracia Oasis, Noel i Liam Gallagher, uczęszczają na mecze od późnych lat 70. XX wieku.

Źródło City żartowało: „Z pewnością byłaby to bardzo interesująca współpraca Blue Moon!”

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button