Rozrywka

Britney Spears wyjechała na Hawaje, aby „oczyścić umysł” po „tygodniach” „płaczków” nad dramatem ze swoimi synami

Źródło zdjęcia: Broadimage/Shutterstock

Britney Spears40 lat, wykorzystała swoją ostatnią podróż na Hawaje z mężem Sam Asghari jako sposób, aby pomóc jej „oczyścić umysł” po przejściu przez jakiś bardzo publiczny dramat z jej synami, Sean17 i Jayden16. „Britney musiała uciec i oczyścić umysł, ponieważ ostatnie kilka tygodni było dla niej tak trudne emocjonalnie”, powiedział WYŁĄCZNIE źródło HollywoodLife. „Kiedy powinna była świętować ogromny sukces swojej nowej piosenki [“Hold Me Closer”]płakała nad sytuacją ze swoimi chłopcami.”

„Hawaje zawsze były źródłem wielkiego spokoju dla Britney, ponieważ czuje się tam tak bezpieczna”, kontynuowało źródło. „Naprawdę chce ponownie się skoncentrować i skoncentrować duchowo. Chce ponownie skupić swoją energię i czas na rzeczach, które są dla niej ważne, a jednym z nich jest urodzenie dziecka z Samem”.

Britney Spears, Synowie
Britney Spears i jej synowie w szczęśliwszych czasach. (Obraz szerokopasmowy/Shutterstock)

„Kiedy jedzie na Hawaje, Britney czuje ducha aloha i wszyscy tam traktują ją z taką miłością” – dodaje źródło. „To takie romantyczne miejsce dla niej i Sama. Naprawdę próbuje pogodzić się ze swoją przeszłością i nie chce niczego więcej, jak tylko, aby jej synowie wiedzieli, że ich kocha i że będzie tam, kiedy będą na to gotowi. Wie, że pewnego dnia przyjdą do nas i zobaczą, że zawsze była przy nich, fizycznie, emocjonalnie i finansowo”.

Britney i jej synowie trafiają ostatnio na nagłówki gazet po ojcu nastolatków, Kevin Federline, ujawnili, że nie widzieli swojej mamy od miesięcy po tym, jak podjęli decyzję, by nie iść na ślub jej i Sama. W rozmowie z ITV.

Britney Spears, Synowie
Britney Spears i jej synowie pozują na poprzedniej imprezie, która miała miejsce, gdy nastolatki były młodsze. (Kathy Hutchins)

„To prawie tak, jakby musiała umieścić coś na Instagramie, aby zwrócić na siebie uwagę” – powiedział Jayden w wywiadzie. „Mam nadzieję, że dla mnie może będzie [stop]”. Przyznał również, że on i Sean chcą naprawić swoje relacje z matką, ale zajmie to „czas i wysiłek”.

Britney odpowiedziała na wywiad wkrótce po tym, jak wywiad został upubliczniony i oskarżyła swoich synów o dystans, nawet gdy byli razem osobiście. „Moja miłość do moich dzieci nie ma granic i bardzo mnie smuci, gdy słyszę jego krzyk, że nie spełniłem jego oczekiwań wobec matki… i może pewnego dnia spotkamy się twarzą w twarz i porozmawiamy o tym otwarcie !!!! ” napisała na Instagramie na początku tego miesiąca. „Może drogie dziecko TY potrafisz wyjaśnić, dlaczego nasza rodzina miałaby to zrobić komukolwiek !!!”

Po publicznych frustracjach Britney wydaje się, że spędzanie czasu na Hawajach pomogło jej „uciec się od” dramatu. „Z całym dramatem, który otaczał Britney przez ostatnie kilka tygodni, naprawdę chciała po prostu uciec od tego wszystkiego i udać się do swojego szczęśliwego miejsca” – powiedział WYŁĄCZNIE drugie źródło. „Hawaje zawsze były spokojnym schronieniem dla Britney i nie mogła wymyślić lepszego sposobu na oczyszczenie umysłu z całej negatywnej energii. Jest tak wdzięczna, że ​​ma najlepszego męża, który ją wspiera i trzyma się jej boku przez to wszystko. Ma dużo do zrobienia w poszukiwaniu duszy, więc Hawaje były najlepszym miejscem, o którym mogła wymyślić, aby medytować i wymyślać pewne rzeczy.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button