Rozrywka

Britney Spears wzloty i upadki na przestrzeni lat

Cena sławy? Britney SpearsKariera i życie osobiste przeszły przez lata szereg wzlotów i upadków.

Spears, która wychowała się w Kentwood w Luizjanie, po raz pierwszy pokazała swoje umiejętności wokalne na konkursie śpiewu Wyszukiwanie gwiazd w wieku 10 lat w 1992 roku Klub Myszki Mikipodpisała kontrakt płytowy z Jive Records w 1997 roku.

Gdy single Spears, w tym „…Baby One More Time” i „Oops!… I Did It Again”, wspięły się na listy przebojów, nawiązała związek z członkiem „NSync”. Justin Timberlake a świat jeszcze bardziej zainwestował w gwiazdę popu. Ta dwójka ogłosiła, że ​​rozstaje się w 2002 roku po trzech latach spędzonych razem, pośród plotek, że Spears był niewierny.

W miarę jak popularność piosenkarki „I’m a Slave 4 U” rosła, rosła również uwaga poświęcana jej życiu osobistemu. Spears poślubił jej tancerza zapasowego Kevin Federline w październiku 2004 roku po burzliwym romansie. Dwójka później powitała synów Seana Prestona i Jaydena Jamesa.

W 2007 roku Spears trafiła na nagłówki gazet z powodu bardzo publicznego załamania, które doprowadziło ją do tymczasowej utraty głównej opieki nad chłopcami. W lutym 2008 r. została również umieszczona pod prawnym konserwatorem, co dało jej ojcu, Jamie Spearskontrolę nad jej finansami i jej osobą.

Prawie dekadę później zdobywczyni Grammy omówiła swoją walkę ze zdrowiem psychicznym podczas wywiadu z Marie Claire w Wielkiej Brytanii.

„Przeprowadziłem się do Los Angeles, kiedy byłem bardzo młody. Byłam tak pod obserwacją”, powiedziała w październiku 2016 r. „Gdyby włos nie pasował, byłabym bardzo niespokojna. Bardzo bym się martwił o tak wiele rzeczy”.

Britney dodała, że ​​macierzyństwo sprawiło, że „o wiele bardziej akceptowała” siebie: „To była dla mnie naprawdę wielka rzecz w ciągu ostatnich kilku lat”.

Po triumfalnym powrocie i udanej rezydencji w Las Vegas, Jamie trafił do szpitala pod koniec 2018 roku po spontanicznym pęknięciu okrężnicy. W rezultacie Britney odłożyła swoją drugą rezydencję w Vegas w styczniu 2019 r. Ponad dwa miesiące później zgłosiła się do ośrodka zdrowia psychicznego.

„Stres był dla niej ciężki”, powiedział źródło Nas w marcu 2019 r. „To był bardzo trudny czas”.

Sześć miesięcy później Jamie tymczasowo zrezygnował ze stanowiska pełnoetatowego konserwatora Britney i Jodi Montgomerylicencjonowany powiernik, dołączył do jej zespołu konserwatorskiego.

W lutym 2021 Hulu wydał odcinek Prezenty New York Times zatytułowany „Framing Britney Spears”, który odnowił zainteresowanie jej konserwatorstwem. Cztery miesiące później Britney przerwała milczenie na temat sytuacji podczas odległej rozprawy sądowej.

„Chcę tylko odzyskać moje życie” – powiedziała, prosząc sędziego o zakończenie działalności konserwatorskiej. „Minęło 13 lat i to wystarczy. Wystarczy i to w ogóle nie ma sensu. Skończyłem.”

Sędzia oficjalnie zakończył konserwatorium w listopadzie 2021 r. Britney zareagowała na wiadomość za pośrednictwem Instagrama, pisząc: „Najlepszy dzień w historii… chwalcie Pana… czy mogę dostać Amen???”

Przewiń, aby ponownie odwiedzić wzloty i upadki Britney:

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button