Rozrywka

Brooke Shields załamuje się, gdy córka Rowan wyjeżdża na studia

Więcej na: Brooke Shields Brooke Shields i córka Grier pozują do kampanii Victoria’s Secret Brooke Shields przysięga na te piękności, aby okiełznać jej brwi i ukryć szarości Brooke Shields mówi, że złamanie kości udowej pozostawiło ją z „mnóstwem metalu w moim ciele” Najlepsze zdjęcia gwiazd tydzień: Dobre „dżinsy”, Brooke Shields, Rihanna i nie tylko

Brooke Shields załamała się, patrząc, jak jej 19-letnia córka Rowan wyjeżdża na drugi rok studiów.

„Okazuje się, że drugi raz NIE jest urokiem, jeśli chodzi o to, że twoje dziecko idzie na studia” – 57-letnia aktorka napisała wideo na Instagramie w czwartek.

„Drugi rok, oto nadchodzi”, kontynuuje Shields, która również dzieli 16-letnią córkę Grier z mężem Chrisem Henchy. „Będę płakać, jeśli będziesz mnie potrzebować”.

Gwiazda „Błękitnej Laguny” wybuchła w nagraniu, mówiąc swoim zwolennikom, że uważa, że ​​odejście Rowana „będzie łatwiejsze za drugim razem, ponieważ jej już nie było, a jej nie było. [with the family] całe lato.”

Jednak Shields powiedział: „Nie jadę z nią. … To było po prostu zbyt bolesne. Nie sądzę, żebym mógł ponownie wyjechać z kampusu”.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Brooke Shields (@brookeshields)

Autor „Down Came the Rain” powiedział innym rodzicom, że wszyscy są „razem” pogrążeni w smutku, podsumowując: „To takie trudne. Już za nią tęsknię. Nasze dzieci. To jest to, czego chcesz. Wychowujesz je, aby cię opuściły”.

„Będę płakać, jeśli będziesz mnie potrzebować” – napisała aktorka.

Brookeshields/Instagram

„Będę płakać, jeśli będziesz mnie potrzebować” – napisała aktorka.

Brookeshields/Instagram

„Będę płakać, jeśli będziesz mnie potrzebować” – napisała aktorka.

Brookeshields/Instagram

Ad Do góry Dalej Zamknij Travis Barker kontraktuje się z COVID-19 dwa miesiące po hospitalizacji „Covid jest do bani🤬 Wolałbym grać na perkusji”, napisał Blink-182… 3

Wyświetl pokaz slajdów

Wstecz Dalej Udostępnij to:Kliknij, aby udostępnić na Facebooku (Otwiera się w nowym oknie)Kliknij, aby udostępnić na Twitterze (Otwiera się w nowym oknie) Flipboard WhatsAppKliknij, aby wysłać link do znajomego (Otwiera się w nowym oknie)Kliknij, aby skopiować adres URL Reklama 19 sierpnia, 2022

Filmując swój emocjonalny moment, Shields żartował, że musi wykorzenić swoje korzenie.

Przyjaciele celebryci modelki skomentowali swoje wsparcie po wrażliwym przesłaniu do mediów społecznościowych.

19-latek uczęszcza na Wake Forest University.brookeshields/Instagram

„Omg, nie będę tak silna” – napisała projektantka mody Rachel Zoe.

Jeśli chodzi o Debi Mazar, „młodsza” absolwentka dodała: „Po prostu płakałam i już raz to zrobiłam. Drugi, którego boję się odejść. To straszne! I tak za nimi tęsknimy.

Shields zrobiło się emocjonalnie, gdy Rowan rozpoczął studia w sierpniu 2021 r. Getty Images

Kiedy Rowan po raz pierwszy wyjechała do Wake Forest University w sierpniu 2021 r., Shields wspomniała o swojej „najsmutniejszej podróży” z dala od szkoły w Karolinie Północnej.

„Moja wyjątkowa i niezwykła dziewczynka rozpościera skrzydła. Tak bardzo cię kocham” – napisała wtedy. „Moje dziecko ROZPOCZYNA jedną z najważniejszych przygód swojego życia… TERAZ!”

58-letni Henchy i Grier dołączyli do Shields w łzawym pożegnaniu.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button