Rozrywka

Broszka sportowa Sophie Grégoire, żona Justina Trudeau, zapewnia ukochany wygląd

Premier Kanady Justin Trudeau uczestniczył w pogrzebie królowej Elżbiety II w poniedziałek 19 września wraz ze swoją żoną Sophie Grégoire Trudeau. Para słodko trzymała się za ręce po ich przybyciu, a wszystkie oczy padły na piękną broszkę Sophie.

POWIĄZANE: Ujawniono bardzo konkretną prośbę królowej o jej stanowy pogrzeb

Wyglądająca uderzająco w całej czerni, Sophie miała na sobie dopasowaną sukienkę z koronkowym panelem na piersi. Skrócona kurtka dodała warstwę ciepła, a czarny kapelusz w kształcie łezki ozdobiony koronkowym welonem żałobnym dodał tradycyjnego akcentu jej gotyckiemu zestawowi

Ładowanie gracza…

OBEJRZYJ: Pogrzeb królowej – najbardziej emocjonalne chwile

Godnym uwagi dodatkiem do jej stroju była broszka z wyrazem twarzy dołączona do jej stroju. Broszka, ukazująca sylwetkę liścia klonu usianą migoczącymi diamentami, była przejmującym ukłonem w stronę rodzinnego hrabstwa pary.

WIĘCEJ: Premier Kanady i generalny gubernator Kanady wygłaszają emocjonalne oświadczenia po śmierci królowej

Koronkowa kopertówka i para prostych srebrnych kolczyków uzupełniały efektowną broszkę Sophie. Zgodnie z królewskim protokołem pogrzebowym Sophie włożyła czarne rajstopy i czarne szpilki.

Sophie wyglądała pięknie w broszce

Kanadyjski premier wyglądał elegancko obok swojej żony, ubierając klasyczny jednorzędowy czarny garnitur, czarny krawat, śnieżnobiałą koszulę i przewiązaną czarną wstążką – symbol żałoby.

Para została wcześniej zauważona podczas wizyty u królowej Elżbiety II, gdy leżała w stanie w londyńskim Westminster Hall 17 września.

Para słodko trzymała się za ręce po ich przybyciu

Ustawili się w kolejce do najstarszego budynku w posiadłości parlamentarnej Wielkiej Brytanii wraz z Ralphem Goodale, kanadyjskim Wysokim Komisarzem Wielkiej Brytanii, i skłonili się, przechodząc przed trumną Jej Królewskiej Mości.

Justin i Sophie podpisali także księgę kondolencyjną dla rodziny królewskiej w Lancaster House, po której premier odbył pierwszą audiencję u króla Karola III w Pałacu Buckingham. Odwiedził także 10 Downing Street na spotkanie z premier Wielkiej Brytanii Liz Truss.

POWIĄZANE: Emocjonalny pierwszy dzień trasy Charlesa i Camilli w Kanadzie

Justin zna króla od wielu lat, odkąd jego ojciec, były premier Kanady, Pierre Trudeau, przedstawił go zmarłej królowej, gdy był chłopcem. Jako premier, Justin wielokrotnie witał Króla i Królową Małżonkę w Kanadzie.

Podoba Ci się ta historia? Zapisz się do naszego HELLO! Wyślij biuletyn, aby inne artykuły, takie jak ta, trafiały prosto do Twojej skrzynki odbiorczej.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button