Rozrywka

Browns Breakout WR spodziewa się, że przegapi czas po kontuzji

Główny trener Getty Images Cleveland Browns, Kevin Stefanski.

Oczekuje się, że debiutant z Cleveland Browns, Michael Woods II, chybi jakiś czas po kontuzji ścięgna podkolanowego podczas obozu treningowego.

Woods, typ z szóstej rundy, miał mocny obóz, ale podczas treningu w tym tygodniu pogorszył mu się ścięgno podkolanowe. Trener Browns, Kevin Stefański, przed sobotnim treningiem ujawnił złą wiadomość, że Woodsowi będzie brakować trochę czasu.

„To coś, co wpłynęło na niego na wiosnę, więc będziemy po prostu sprytni” – powiedział Stefański.

Woods przegapił część programu poza sezonem z powodu kontuzji. Pierwszy z trzech przedsezonowych meczów Browns odbędzie się w piątek, 12 sierpnia, przeciwko Jacksonville.

Woods wykorzystywał kilka dodatkowych powtórzeń w obozach dzięki kontuzjom Amari Cooper (kostka), Anthony’ego Schwartza (kolano), Davida Bella (stopa) i Javona Wimsa (choroba). Trener/koordynator gry dla szerokiego odbiornika Browns, Chad O’Shea, miał wysokie uznanie dla produktu Oklahomy po obejrzeniu jego pracy podczas obozu.

„Ma ogromną etykę pracy” – powiedział. „On jest bardzo mądry. Jest dojrzały. Bierze coaching. Z pewnością jak na debiutanta uważam, że był bardzo profesjonalny w swoim rozwoju… Wykorzystał w pełni swoje możliwości i jak dotąd było to bardzo pozytywne dla Mike’a Woodsa.

Brownowie odzyskują Davida Bella z listy PUP

To nie była zła wiadomość dla Brownów. Drużyna odzyskała Bella z listy PUP po tym, jak przegapił start obozu, wraz z Wimsem i linebackerem Anthonym Walkerem.

Browns wybrali Bella z numerem 99 w drafcie i byli napompowani, że byli w stanie złapać przechwytującego Purdue w trzeciej rundzie.

„Byłeś pierwszym facetem, którego obserwowałem, i od razu pomyślałem„ musimy go złapać ”- powiedział Stefanski Bellowi w ostatnim odcinku „Building the Browns”. „Możesz zapytać naszego GM, pomyślałem: „Ten dzień musi się skończyć z Davidem Bellem w naszym zespole. Tylko twoja umiejętność łapania piłki, która moim zdaniem jest najlepsza w drafcie, umiejętność otwierania się i to, kim jesteś jako osoba, pasuje do tego, kim jesteśmy”.

Podczas gdy Bell nie był w padach w akcji na żywo, wykonywał trochę pracy za kulisami, dzięki czemu O’Shea jest przekonany, że może wskoczyć od razu.

„Zrobimy z nim wystarczająco dużo z punktu widzenia instruktażu, bardzo intensywnie pracujemy z nim w sali konferencyjnej, więc spędzamy z nim tyle czasu, ile możemy, aby upewnić się, że zamkniemy tę lukę, więc kiedy wejdzie na to pole, będzie w stanie poznać informacje, wyjść i spróbować wykonać ”- powiedział O’Shea 3 sierpnia.

Browns dodają Pass-Rushera Chrisa Odoma po kontuzji

Browns podpisał kontrakt z defensywnym zawodnikiem roku USFL, Chrisem Odomem, w piątek, aby wzmocnić gorączkę podań po przegranej przez rok DE Stephenie Weatherly z powodu kontuzji kolana.

Odom jest dużą, atletyczną postacią o wadze 6 stóp-4, 260 funtów i będzie uczyć się od dwóch najlepszych w Myles Garrett i Jadeveon Clowney.

Odom ma szansę załapać się po kilku rozproszonych przejazdach w NFL. Ma 16 wtargnięć i parę worków w 11 rozegranych meczach, większość tej produkcji pochodzi z Waszyngtonu w 2019 roku. Spędził również czas z Salt Lake Stallions z nieistniejącego już AAF. Odom w 10 meczach z Houston Gamblers w USFL zdobył najwyższe w lidze 12,5 zdobyczy.

Więcej ciężkich na Browns News

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button