Rozrywka

Bryan Edwards dzieli się reakcją na handel przez bandytów

Getty Były Las Vegas Raiders WR Bryan Edwards.

Kiedy lista Las Vegas Raiders na 2022 zaczęła się łączyć, wyglądało na to, że Bryan Edwards może być dziwnym człowiekiem. Drużyna dodała kolejnego wielkiego skrzydłowego Macka Hollinsa, a nowy główny trener Josh McDaniels nigdy nie miał wiele do powiedzenia na temat Edwardsa. Jego uczucia dotyczące szerokiego odbiornika stały się widoczne, gdy Raiders wymienili go z Atlanta Falcons na wymianę picków w późnej rundzie.

Edwards nie odegrałby większej roli w tym sezonie, gdyby Davante Adams przyjechał do Las Vegas. Adams i Hunter Renfrow będą widzieć większość ataków z szerokiego odbiornika. Edwards widziałby, jak jego liczba szybkich skoków spadła w tym sezonie, więc przejście do Sokoła może być dla niego naprawdę dobre. Poza tym jest z Południowej Karoliny i będzie teraz dużo bliżej domu. Edwards miał okazję zareagować na wiadomości handlowe na swoim Instagramie i postanowił pójść drogą.

Główny trener Falcons, Arthur Smith, uwielbia wysokie, szerokie odbiorniki, a Edwards pasuje do ustawy o długości 6 stóp i 3 cm. Ma rozmiary i umiejętności piłkarskie, aby być dobrym graczem, ale musi tylko poprawić swoją trasę biegową.

WSZYSTKIE najnowsze wiadomości o Raiders prosto do Twojej skrzynki odbiorczej! Zapisz się do newslettera Heavy on Raiders tutaj!

Dołącz do Heavy na Raiders!

Najeźdźcy otrzymują „B” za handel

Był czas, kiedy Najeźdźcy byli na haju Edwards. Mówiono, że po kilku latach może być jednym z lepszych skrzydłowych w NFL. Chociaż był solidny dla zespołu, nie poruszał igłą. Ponieważ w dużej sali odbiorczej dla Najeźdźców robiło się tłoczno, sensowne było odejście od Edwardsa i otrzymanie czegoś w zamian. CBS Sports przyznało Las Vegas ocenę „B” za handel:

Moment tego handlu jest nieco dziwny, z wolnym sezonem agencyjnym w dużej mierze za nami, a minicamp tuż za rogiem. Las Vegas też nie dostało wiele w zamian za gracza, który powinien wkraczać w swoją rozkwit. Poszukiwacze z pewnością mają jednak głębię odbiorców, z Davante Adamsem, Hunterem Renfrowem, Demarcusem Robinsonem i Keelanem Cole’em, więc utrata Edwardsa nie zaszkodzi im, chyba że w trakcie sezonu będzie wiele kontuzji w ich korpusie. W ciągu najbliższych dwóch lat The Raiders stracili około 2,7 miliona dolarów, przenosząc Edwardsa do Atlanty.

Nadchodzi więcej ruchów WR?

Teraz, gdy Edwards został sprzedany, wygląda na to, że Najeźdźcy są zadowoleni ze swojego zbioru szerokich odbiorców. Adams jest prawdopodobnie najlepszy w NFL, podczas gdy Renfrow jest jednym z najlepszych odbiorników slotów. Szeroki korpus odbiornika jest prawdopodobnie w większości ustawiony, ale wciąż jest kilka świetnych opcji.

Jeśli Raiders chcą dodać trochę prędkości, mogą spojrzeć na TY Hilton lub Willa Fullera. Jeśli chcą gwiazdy weterana ze zniżką, mogą spojrzeć na Odella Beckhama Jr. lub Julio Jonesa. Przy tak wielu dostępnych opcjach łatwo zrozumieć, dlaczego Edwards nie miał szansy w tym sezonie. Nawet jeśli Raiders nie dodają więcej szerokich odbiorników, grupa jest jedną z lepszych w NFL.

CZYTAJ DALEJ: Clelin Ferrell ujawnia wiadomość Były kolega z drużyny wysłał go na DC Patrick Graham

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button