Rozrywka

Brytyjska gwiazda Mam Talent „upokorzona” po występie w programie ITV i żałowaniu wzięcia w nim udziału

Joey Howard z Wielkiej Brytanii Mam talent przyznał, że żałuje udziału w programie po tym, jak sędziowie wyrzucili go z konkursu.

Joey, 69 lat, pojawił się w przebojowy program ITV poświęcony wyszukiwaniu talentów w weekend, aby wykonać jeden ze swoich komicznych programów na panelu – ale nie udało mu się zaimponować Simonowi Cowellowi, Alesha Dixon, Davidowi Walliamsowi i Amandzie Holden.

Podarł gazetę, aby zrobić komedię origami w ramach swojej rutyny – ale został wyrzucony, zanim zdążył ukończyć przesłuchanie.

Joey twierdzi teraz, że to producenci serialu poprosili go o wzięcie udziału i żałuje, że nie odrzucił oferty.

Joey żałuje teraz udziału w brytyjskim programie Mam Talent (zdjęcie: ITV) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Jego osobista asystentka Lynda Harrison powiedziała również Yorkshire Live, że poszedł na program na oślep, ponieważ nigdy go nie widział.

Powiedziała: „Po prostu ustalając rekord, Joey nie ubiegał się o udział w brytyjskim Mam Talent.

„Prawie dwa lata temu został zaproszony przez producenta do programu. Nigdy nie oglądał brytyjskiego Mam Talent (ale teraz żałuje, że oczywiście!)”

Wszyscy czterej sędziowie bzyczeli, aby przesłuchanie Joeya dobiegło nagłego końca (Zdjęcie: ITV)

Kontynuowała: „Naprawdę widział w tym okazję, aby być w telewizji i stąpać po wydeptanych przez gwiazdy deskach sceny The London Palladium, zanim wyrzuci chodaki.

„Niestety nie zwracał uwagi na to, czego sobie życzył – i otrzymał oba życzenia. Ale Joey jest duszą filozoficzną i powiedział: „Cóż – żyjesz i uczysz się”.

„Być może bardziej trafnym cytatem byłoby: „Umrzesz na dupie, a potem się uczysz”.

Joey poczuł się upokorzony sposobem, w jaki otrzymał topór (Zdjęcie: ITV)

Lynda poświęciła jednak chwilę, by podziękować ludziom za okazanie wsparcia dla Joeya, pomimo jego słabego wyniku.

Dodała: „Chce podziękować wielu wspaniałym wiadomościom wsparcia i współczucia, które otrzymał od swoich kolegów z branży, którzy naprawdę wiedzą, do czego jest zdolny, często zadają to samo pytanie; „Dlaczego do cholery to zrobiłeś? ”

„Odpowiedź Joey’a: „Dokładnie – dlaczego ja do cholery?” W miłości, wojnie i brytyjskim Mam Talent wszystko jest w porządku”.

Daily Star skontaktował się z ITV w celu uzyskania komentarza

Aby otrzymywać najnowsze wiadomości i historie z całego świata z Daily Star, zapisz się do naszego biuletynu, klikając tutaj .

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button