Rozrywka

„Brzmi śmiesznie”: Kate Bush nie dołączy do TikTok pomimo fali fanów nowej generacji Z, którzy publikują „Stranger Things”

TikTok „brzmi śmiesznie” według Kate Bush. Pomimo tego, że cały podzbiór platformy do udostępniania wideo był inspirowany jej muzyką, 63-letnia piosenkarka, która przeżywa błyskotliwą karierę po „Running Up That Hill (A Deal With God)” osiągnęła szczyt wykresy dzięki ich użyciu w „Stranger Things” upierała się, że nie jest zainteresowana dołączeniem.

Nowe pokolenie zostało wprowadzone do piosenki przez Stranger Things prawie 37 lat po tym, jak po raz pierwszy zyskała popularność, kiedy w 1985 roku, po jej wydaniu, znalazła się na trzecim miejscu. Piosenka znalazła się w kilku odcinkach czwartego sezonu i odgrywa znaczącą rolę w rozwoju postaci Sadie Sink, Maxa Mayfielda.

CZYTAJ WIĘCEJ

„Stranger Things” sezon 4: Kate Bush dziękuje fanom po tym, jak „Running Up That Hill” znalazł się na szczycie listy przebojów

„Stranger Things”: „Running Up That Hill” Kate Bush na szczycie list przebojów po występie w programie Netflix

„Czy wiesz o WitchTok, podzbiorze TikTok? Jest inspirowany „Babooshką” i twoim wyglądem w tym filmie. W tej przestrzeni jest cała masa ludzi bardzo ci oddanych. Czy wiesz o tym? Przepytywała ją prowadząca „Godziny kobiet”, Emma Barnett. Bush zachichotał i odpowiedział: „Nie, nie. Brzmi to niedorzecznie”.

Pomimo przyznania, że ​​niektóre osoby muszą „przyjrzeć się nieco uważniej”, twórca hitów „Wichrowych Wzgórz” uważa, że ​​współczesne życie jest „niesamowicie ekscytujące”. Powiedziała: „To okropny czas na wielu poziomach dla ludzi, bardzo trudny”.

Bush dalej stwierdził: „Ale to także czas, kiedy dzieją się niesamowite rzeczy. Technologia rozwija się w niesamowitym tempie. To naprawdę przytłaczające. Ale wiesz, jest tak wiele postępów w medycynie i są pozytywne rzeczy. w tej chwili trochę trudniej znaleźć je”.

Kate jest zachwycona, że ​​jej utwór z 1985 roku zyskał nową popularność dzięki „Stranger Things” i jest szczególnie szczęśliwa, że ​​„cała nowa publiczność” znajduje jej muzykę, która wcześniej jej nie znała.

Piosenkarka Kate Bush podpisuje kopie swojego najnowszego albumu „Never Forever” w Virgin Mega Store w Londynie. (Zdjęcie: Graham Turner/Keystone/Getty Images)

Mówiąc o programie telewizyjnym Bush powiedział: „To taki świetny serial, myślałem, że utwór przyciągnie uwagę. Ale nigdy nie wyobrażałem sobie, że będzie coś takiego. to znaczy, cały świat oszalał.

Myślę, że naprawdę cudowne jest to, że jest to zupełnie nowa publiczność, która w wielu przypadkach nigdy o mnie nie słyszała i bardzo mi się to podoba. to jest… cóż, myślę, że jest bardzo wyjątkowe” – zauważył Bush.The Sun poinformował, że „Running Up That Hill” przynosi Bushowi 306.982 dolarów tygodniowo dzięki strumieniom Spotify, które średnio przekraczają milion dziennie. Według The Sun Bush nie musi dzielić się zyskami z nikim, ponieważ jest właścicielem wszystkich praw wydawniczych i licencyjnych do swojej muzyki. W świetle swojego odrodzenia, Bush jest „na dobrej drodze do zdeponowania siedmiocyfrowej sumy z powodu jej odrodzenia”. To dość zdumiewające, że piosenka sprzed 37 lat wzbudziła tak wiele oddania i uznania tak długo po wydarzeniu, czy to w dolarach amerykańskich, czy w funtach brytyjskich.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button