Rozrywka

BTS będą gospodarzem DARMOWEGO KONCERTU w Busan w październiku, fani mówią „złamane ARMYs, popływajmy”

BTS to bez wątpienia obecnie największy zespół muzyczny na świecie, ale fani znają członków boysbandu z tego, że są skromnymi królami, którymi są. Przez lata członkowie BTS głośno mówili o tym, jak chcą zorganizować jeden darmowy koncert dla fanów z całego świata i wydaje się, że ten dzień wkrótce nadejdzie. Podczas koncertu BTS „Permission To Dance on Stage” w Las Vegas, Jin przypomniał fanom, jak są szczęśliwi z ich obecnego sukcesu, ale ich jedynym życzeniem pozostaje, aby zorganizować bezpłatny koncert, na który mogliby wziąć udział fani z całego świata.

REKLAMA

Teraz, gdy członkowie BTS zostali wybrani Honorowymi Ambasadorami Światowej Wystawy Expo 2030 w Busan, fani są zszokowani, gdy dowiadują się, że boysband będzie gościł koncert w połowie października tego roku, na który fani będą mieli darmowe bilety. Ostatnia wystawa World Expo odbędzie się w Dubaju w 2020 roku, a wystawa 2025 World Expo odbędzie się w Osace w Japonii. Wiele lat przed kolejną wystawą World Expo po 2025 roku, Korea Południowa już składa swoją ofertę na organizację wydarzenia 2030 w Busan i dlatego światowej sławy boy group BTS jest gotowy do udziału w promocjach wydarzenia.

REKLAMA

CZYTAJ WIĘCEJ

Honorowi Ambasadorzy BTS zapraszają 2030 World EXPO do Busan, fani pytają „darmowy koncert?”

Czy BTS się zaciągną? Fani wściekli po ogłoszeniu przez Obronę Narodową „specjalnego” zwolnienia

REKLAMA

BTS zorganizują koncert bezpłatnie dla fanów

W zeszłym miesiącu ogłoszono, że członkowie BTS będą Honorowymi Ambasadorami PR Expo. 19 lipca członkowie BTS wzięli udział w ceremonii mianowania, która odbyła się w budynku HYBE w Seulu. Komitet przetargowy 2030 Busan World Expo i Busan City były gospodarzami ceremonii, podczas której BTS otrzymali plakietki, ponieważ zostali oficjalnie mianowani ambasadorami PR nadchodzącego wydarzenia.

REKLAMA

Ponieważ Korea Południowa składa swoją kandydaturę, aby być kolejnym krajem, który będzie gospodarzem następnego World Expo, członkowie BTS zabiorą znanych liderów komitetu World Expo na wycieczkę po Busan jeszcze w tym roku. Przygotowując się do roli ambasadorów, BTS w październiku zorganizują koncert w Busan City dla swoich fanów. Raporty z 6 sierpnia potwierdziły, że BTS rzeczywiście będą gospodarzami koncertu w Busan w nadchodzących miesiącach z darmowymi biletami na stadionie z 550 000 miejsc.

REKLAMA„Chyba czas popłynąć do Korei”

Wiadomość o tym, że członkowie BTS w końcu mogą spełnić swoje marzenia o darmowym koncercie, sprawiły, że fani na całym świecie chwalą chłopców za ich pokorę, podczas gdy fani z całego świata żartują, jak przeprowadzą się do Korei Południowej w nadchodzących miesiącach. Jeden z fanów powiedział: „Dostajemy DARMOWY KONCERT BTS w Busan… ale nie jestem w pobliżu Busan”. Jeszcze jeden fan powiedział: „Koncert Bts za DARMO… wow… I MNIE TAM NIE BĘDZIE”. Powiedzieli również: „Pierwszy koncert bts za DARMO odbył się z mniej niż 10 000 osób, teraz drugi koncert bts za DARMO będzie z DUŻO WIĘCEJ niż 10 000 osób”. Jeden z fanów powiedział: „Koncert BTS za darmo i nie będę tam jedną z armii…”

REKLAMA

Inny fan powiedział: „Bts darmowy koncert w Pusan… i nie ma mnie tam”. Jeszcze jeden fan powiedział: „Darmowy koncert bts i nadal nie mogę iść”. Fan powiedział: „Kiedy zdałem sobie sprawę, że to BTS FREE CONCERT, ale nie będę częścią koncertu”. Jeden fan powiedział: „Darmowy koncert BTS i nie idę to chory”. Jeszcze jeden fan powiedział: „Koncert za darmo?????? Imao.” Jeden z fanów zażartował: „BEZPŁATNY KONCERT BTS?!?!?!? CZAS PŁYWAĆ DO KOREA IG”. Inny fan powiedział: „Ja i moi spłukani przyjaciele z wojska jedziemy do Korei Południowej, aby wziąć udział w darmowym koncercie bts”. Jeszcze jeden fan zażartował: „W połowie października odbędzie się darmowy koncert bts w Korei na targi w Pusan ​​2030, dlaczego płaczesz?”.

REKLAMA


REKLAMA

REKLAMA


Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button