Rozrywka

BTS: Jungkook nienawidzi SMS-ów i rozmów telefonicznych

Na kanale YouTube BANGTANTV Jin, Suga, J-Hope, RM, Jimin, V i Jungkook z BTS wzięli udział w segmencie wideo o nazwie „MBTI Lab”. W przypadku specjalnych filmów na YouTube, członkowie BTS siadają i przeglądają swoje typy MBTI. Czyniąc to, Jungkook wyjawił członkom BTS, że nienawidzi pisać SMS-ów i rozmawiać przez telefon.

Jungkook z BTS | Steve Ferdman/Getty Images dla Elvisa Durana

Członkowie BTS przeanalizowali swoje typy MBTI

Kwestionariusz Myers-Briggs Type Indicator (MBTI) służy do oceny różnych typów osobowości. Na podstawie oceny możliwych jest 16 różnych typów osobowości.

Osiem typów zaczyna się na literę E, reprezentującą typy ekstrawertyczne, a osiem typów introwertycznych zaczyna się na literę I. Kolejne trzy litery odpowiadają bardziej specyficznym cechom osobowości.

Podczas pierwszej sesji „MBTI Lab” Jin, Suga, J-Hope, RM, Jimin, V i Jungkook podjęli się oceny, aby dowiedzieć się, jaki jest ich typ MBTI.

Typy MBTI BTS:

  • Jin: INTP
  • Suga: ISTP
  • J-Nadzieja: INFJ
  • RM: ENFP
  • Jimin: ESTP
  • V: INFP
  • Jungkook: INTP
„src=”https://www.youtube.com/embed/pGX-Qgppy9k?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

BTS: Jungkook uważa, że ​​próba zespołu podczas rozdania nagród Grammy była „lepsza” niż ich występ

Jungkook z BTS nie lubi pisać SMS-ów ani rozmawiać przez telefon

Spośród członków BTS tylko RM i Jimin są uważani za ekstrawertyków ze względu na ich typ MBTI. Zarówno Jin, jak i Jungkook otrzymali ten sam typ MBTI INTP.

W dalszej części sesji „MBTI Lab” członkowie BTS przejrzeli różne scenariusze i odpowiedzieli, jak sobie z nimi poradzą. Omawiając ich style komunikacji, Jungkook ujawnił, że nie lubi pisać SMS-ów ani odbierać telefonów.

„Taehyung często prowadzi wideorozmowy” – powiedział J-Hope.

„Lubię rozmowy wideo” – przyznał V. „Nienawidzę SMS-ów i połączeń, ale lubię rozmowy wideo”.

Gdy członkowie opowiadali, jak wolą kontaktować się z ludźmi, Jungkook przyznał, że nie lubi żadnej metody.

„Nienawidzę zarówno SMS-ów, jak i telefonów” – powiedział Jungkook ze śmiechem.

Członkowie BTS następnie zaczepili Jungkooka za nieodbieranie ich telefonów i żartowali, dlaczego ma telefon.

„src=”https://www.youtube.com/embed/jeVqPpWlPxg?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

POWIĄZANE: 5 K-Dramas rekomendowanych przez BTS dla fanów do oglądania

BTS wyda nowy album w czerwcu

Teledyski do „MBTI Lab” są dla ARMY świetnym sposobem na poznanie członków BTS, zwłaszcza że zespół wkrótce wyda nowy album.

10 czerwca BTS wyda album z antologią zatytułowany Dowód. Główny singiel albumu nosi tytuł „Yet to Come”, a album będzie zawierał w sumie 3 płyty CD.

Lista utworów dla Dowód zawiera hity singli, utwory solowe i pododdziałów, wcześniej niepublikowane dema i nowe utwory.

Komunikat prasowy na temat Dowód czyta: „Album antologii Dowód świętuje dziewięć lat podróży BTS od czasu ich debiutu i otwiera nowy rozdział po dziesiątym roku jako artyści. Nowy album będzie zawierał różne utwory, które prezentują przemyślenia BTS na temat ich przeszłości, teraźniejszości i przyszłości, w tym trzy nowe utwory.”

POWIĄZANE: BTS: Lizzo ma numer telefonu J-Hope i mówi „on nie zostawia cię w czytaniu”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button