Rozrywka

„Buckhead Shore”: Oto 4-1-1 we wszystkich grupach wiekowych członków obsady

Kolejny dzień, kolejny reality show do odkrycia. Nie ma argumentu, że MTV odegrało główną rolę w uczynieniu reality TV takim, jakim jest dzisiaj. Przez lata MTV przedstawiło światu The Real World, Laguna Beach, Jersey Shore i więcej hitów. A teraz sieć wprowadza swój najnowszy reality show: Buckhead Shore.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Buckhead Shore skupia się wokół grupy młodych dorosłych, którzy cieszą się wakacjami w Buckhead w stanie Georgia. Grupa zamierza rozwijać swoje przyjaźnie i relacje podczas spędzania czasu w oazie nad jeziorem. Ponieważ serial rzuca światło na atrakcyjnych młodych dorosłych, fani chętnie dowiedzą się więcej o obsadzie. Więc, w jakim wieku są członkowie obsady Buckhead Shore? Usiądź wygodnie, gdy przedstawimy Ci podsumowanie.

Źródło: MTVArticle kontynuuje pod reklamą1. Juju Barney – 33 Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Juju Barney (@jujusworld1)

Juju Barney, znany również jako „Król Trefl”, urodził się 15 stycznia 1989 roku, czyniąc go Koziorożcem. Motyl towarzyski zawsze dobrze się bawi i ma wyluzowaną, przyziemną osobowość. Innymi słowy, Juju jest ukochaną osobą, a jego koledzy z obsady nie mogą się nim nacieszyć.

Artykuł jest kontynuowany pod ogłoszeniem2. Katie Canham – 27 lat Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez KATIE V CANHAM (@ktcanham)

Katie Canham, znana jako „Queen Bae”, blond bomba grupy, ma 27 lat. Według CelebSpy, urodziny Katie przypadają 27 października 1994 roku.

Artykuł jest kontynuowany pod ogłoszeniem3. Savannah Gabriel – Nieznany Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez sav (@saavannnah)

Niestety, nie wiadomo, ile lat ma Savannah Gabriel. Strona społecznościowa gwiazdy reality show nie zawiera żadnych wskazówek dotyczących jej urodzin. Możemy jednak założyć, że modelka ma dwadzieścia lub trzydzieści kilka lat, podobnie jak reszta obsady.

Kontynuacja artykułu pod ogłoszeniem4. Adamo Giraldo – 22 Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Adamo (@adamogiraldo)

Adamo Giraldo, znany jako wesoły miłośnik imprez, ma 22 lata. Według Instagrama Adamo jego dokładna data urodzin jest nieznana, ale jest gdzieś w połowie lipca, co sprawia, że ​​znajduje się pod zodiakiem Raka. Sądząc po IG Adamo, wydaje się, że jest kochający, troskliwy i przygnębiający swoich przyjaciół i rodzinę, co doskonale przemawia do znaku zodiaku.

Kontynuacja artykułu poniżej ad5. Parker Lipman – 28 Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Parker Lipman (@parkerlipman)

Według Sportskeeda Parker Lipman ma obecnie 28 lat. Jednak dokładna data urodzin Parkera nie jest znana. Wiemy tylko, że Parker jest bardzo zorientowany na rodzinę i pochodzi z pieniędzy, ponieważ jego rodzina jest właścicielem sieci fast foodów Zaxby’s.

Kontynuacja artykułu pod ogłoszeniem6. Bethania Locke – Nieznany Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Bethania (@bethanialocke)

Łatwo zauważyć, że Bethania jest niesamowicie piękna. Jednak szczegóły dotyczące wieku i urodzin piękności są obecnie nieznane. Szybkie przeglądanie strony IG Bethanii pokaże ci, że jest całkiem utalentowaną modelką pochodzącą z jamajskiego i etiopskiego domu. Jesteśmy pewni, że pojawienie się na Buckhead Shore podniesie poziom jej sławy i kariery modelki.

Kontynuacja artykułu pod ogłoszeniem7. Pat Muresan – 26 lub 27 lat Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Pat Muresan (@patmuresan)

Według TVOverMind Pat ma obecnie 26 lub 27 lat. Jednak jego dokładna data urodzin nie jest znana. MTV przyznaje, że Pat jest najbliższym powiernikiem Parkera. Więc jeśli Parker wpadnie w jakieś kłopoty, Pat będzie tam, aby go wesprzeć.

Kontynuacja artykułu pod ogłoszeniem8. Chelsea Prescott – 22 lata Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez CHELSEA (@chelseaaprescott)

Chelsea Prescott to kolejna jamajska piękność w obsadzie. Gwiazda reality show ma obecnie 22 lata i urodziła się 23 lipca 1999 roku. MTV mówi, że Chelsea chce cieszyć się tym, co mają do zaoferowania letnie wakacje grupy. Ale czy Chelsea zakończy lato dobrą nutą? Tylko czas powie.

Kontynuacja artykułu pod ogłoszeniem9. DJ Simmons – Nieznany Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez DJ Simmons (@djsimmons__)

Na koniec mamy DJ Simmonsa. Podobnie jak niektórzy członkowie obsady DJ’a, jego dokładna data urodzin jest obecnie nieznana. Gwiazda reality show jest synem producenta muzycznego i autora piosenek Daryla Simmonsa, który współpracował z takimi graczami jak Boyz II Men, Tevin Campbell, TLC i nie tylko. MTV ujawnia, że ​​DJ może być zainteresowany podążaniem śladami ojca, a ten program może być tylko sposobem na katapultowanie jego kariery muzycznej.

Oglądaj nowe odcinki Buckhead Shore w czwartki o 21:00 czasu wschodniego na MTV.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button