Rozrywka

Burmistrz Eric Adams wznosi toast na imprezie magazynu

Więcej informacji: eric adams Burmistrz Eric Adams spędził Dzień Ojca imprezując z francuską Montaną Burmistrz Eric Adams udaje się na dwie noce w hotspocie w Nowym Jorku w ciągu jednego dnia Eric Adams imprezuje do późnych godzin nocnych z Jennifer Lopez i gwiazdami reality show Eric Adams fetowany w „ściśle tajnym” „Kolacja z listy A w Los Angeles

Nie włożył pieniędzy tam, gdzie są jego usta.

Burmistrz Eric Adams włożył nogę do ust, wznosząc toast na przyjęciu dla magazynu Haute Living w tym tygodniu, mówiąc: „Ciągle mówię ludziom, że stawiasz na Nowy Jork, stracisz wszystkie swoje pieniądze” chichoczący tłum.

Przedstawiciele Adamsa mówią nam: „jak powiedział setki (tysiące?) razy, chciał powiedzieć. . . „obstawiasz się z Nowym Jorkiem”.

Kochający imprezę burmistrz — który prawie co wieczór jest na najbardziej prestiżowych imprezach w mieście, ocierając się łokciami o celebrytki, takie jak modelka Cara Delevingne i Jennifer Lopez — był na imprezie w Zuma w środę, aby uczcić gwiazdę okładki magazynu, swojego przyjaciela, aktora Jeffreya Wright.

Niefortunny pomyłka (lub freudowska pomyłka?) Burmistrza Nowego Jorku Erica Adamsa na prywatnej imprezie zeszłej nocy: „Ciągle mówię ludziom, że obstawiasz Nowy Jork, stracisz wszystkie swoje pieniądze” pic.twitter.com /qgFPGxk5fJ

— Jon Levine (@LevineJonathan) 23 czerwca 2022

Powiedziano nam, że Wright mówił o Adamsie podczas przemówienia, opowiadając tłumowi, jak wymodelował swoją postać, komisarza policji Gotham City, Jima Gordona, w „Batman” na wzór byłego gliniarza.

“[Adams] po raz pierwszy zwróciłem moją uwagę w latach 90. podczas tych poważnych spraw dotyczących brutalności policji w mieście. Dlatego użyłem go jako probierza” – powiedział wcześniej Wright dla „Hollywood Reporter”. „Szukałem odniesień z życia wziętych, aby uzasadnić moje miejsce w tej roli, ale w dużej mierze polegałem na komiksach w kontekście psychologii i emocjonalnej podróży, którą przechodzi postać, oraz relacji z Batmanem”.

Powiedziano nam, że był na imprezie, ponieważ jest kumplem z Jeffreyem Wrightem. Getty Images dla Haute Living

W wydarzeniu uczestniczyli również kumpel Adamsa, restaurator i skazany za pranie brudnych pieniędzy Johnny Petrosyants oraz ambasador ONZ Paolo Zampolli — człowiek, który przypisał sobie Donalda Trumpa Melanii.

W zwykłym miejscu Adamsa, Zero Bond, szpiedzy mówią nam, że widzieli gubernatora Kathy Hochul zatrzymującego się na imprezie na około 20 minut.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button