Rozrywka

Była gwiazda Arsenalu, Mesut Ozil, wyjaśnia przyszłość po opuszczeniu ośmiu meczów przez zawieszenie

Były gwiazdor Arsenalu, Mesut Özil, potwierdził, że zamierza kontynuować karierę w Turcji, pomimo zawieszenia przez obecny klub Fenerbache na ostatnie osiem meczów sezonu.

Były rozgrywający Gunners, lat 33, nie kopnął piłki od 20 marca po doniesieniach o brutalnej kłótni z szefem Yellow Canaries Ismailem Kartalem. Chociaż Ozil ma jeszcze dwa lata do końca kontraktu i zabrał się do mediów społecznościowych, aby obalić twierdzenia, że ​​odejdzie latem.

„Niedawno musiałem złożyć oświadczenie dotyczące zarzutów dotyczących mojej kariery” – napisał we wtorek Ozil na Twitterze. „Zrealizowałem swój cel zawodowy, podpisując 3,5-letni kontrakt z Fenerbahce, moją miłością z dzieciństwa, nawet nie otrzymując zapłaty za pierwsze 6 miesięcy.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

„Powtarzam z naciskiem; nie skończę kariery w zespole innym niż Fenerbahce. Na czas kontraktu moim jedynym celem jest spocenie naszej koszulki Cubuklu. Ta decyzja jest bardzo jasna i ostateczna.

„Zgodnie z wymogami życia zawodowego, jeśli nasza kadra kierownicza podejmie decyzję o mnie, będę tylko szanować tę postawę. Będę ciężko pracować i zawsze będę gotowy.

WYPOWIEDZ SIĘ! Czy chciałbyś zobaczyć Mesuta Ozila z powrotem w Premier League? Daj nam znać w sekcji komentarzy.

Była gwiazda Arsenalu Mesut Ozil nie grał w obecnym klubie Fenerbache od marca

„Jak zawsze powtarzam, najważniejsze jest Fenerbahce. Z miłością i szacunkiem dla wielkich fanów Fenerbahce”.

Strzelając dziewięć goli i dwie asysty w ciągu całego sezonu, Ozil dał się poznać jako jeden z wyróżniających się piłkarzy Fenerbache, a nawet został mianowany kapitanem przez większość sezonu ligowego.

Jednak pojawiły się doniesienia o kłótni z Kartalem po ich wygranym 2:1 z rywalem Super Ligi Konyasporem z zawieszonym Ozilem na ostatnie osiem meczów sezonu.

Kolega z zespołu Ozan Tufan, który spędził czas na wypożyczeniu w Watford podczas kampanii 2021/22, również został zawieszony.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button