Rozrywka

Była gwiazda dziecięca Jennette McCurdy mówi, że została „wykorzystana” na planie „iCarly” Nickelodeon

Jennette McCurdy twierdzi w swoich wspomnieniach, że była „wykorzystywana” jako aktorka dziecięca i wciąż leczy się z traumy minionych lat. Obecnie emerytowana aktorka zagrała komiczne role w „iCarly” i „Sam & Cat” Nickelodeon, ale wciąż leczy się z traumy bycia gwiazdą dziecięcą.

REKLAMA

W swoim pamiętniku zatytułowanym „Cieszę się, że moja mama umarła” 29-latka ujawniła, jak chciała rzucić aktorstwo w młodym wieku, ponieważ nigdy jej się to nie podobało. Opowiedziała również o szczególnym przesłuchaniu, które sprawiło, że poczuła się nieswojo, ale kiedy powiedziała o tym mamie, przestraszyła się, a później obwiniała ją o kontynuowanie aktorstwa pomimo jej nienawiści do tego.

REKLAMA

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Gwiazda iCarly, Jennette McCurdy, ujawnia, że ​​mama regularnie przeprowadzała jej badania piersi i pochwy

Gwiazda „American Beauty” Mena Suvari ujawnia horror wykorzystywania seksualnego, gdy miała zaledwie 12 lat

REKLAMA

Kim jest Jennette McCurdy?

Urodzona 26 czerwca 1992 roku Jennette Michelle Faye McCurdy jest filmowcem, piosenkarką i autorką tekstów oraz byłą aktorką. Jej przełomowa rola Sama Pucketta w sitcomie Nickelodeon „iCarly” (2007–2012) zdobyła między innymi cztery nagrody Kids’ Choice Awards. Jennette ponownie wcieliła się w postać w swoim spin-offowym serialu „Sam & Cat” (2013–2014), po czym opuściła sieć. Od tego czasu wystąpiła w wielu innych serialach telewizyjnych, m.in. „Malcolm in the Middle” (2003–2005), „Zoey 101” (2005), „Lincoln Heights” (2007), „True Jackson”, „VP” ( 2009–2010) oraz „Zwycięski” (2012).

REKLAMA

Jennette jest także uznanym muzykiem. W 2009 roku niezależnie wydała swój debiutancki singiel „So Close”, a rok później wydała swój debiutancki rozszerzony spektakl „Not That Far Away”. W 2012 roku wydała swój tytułowy drugi rozszerzony i debiutancki album studyjny. Główny singiel płyty „Generation Love” zadebiutował na 57 miejscu na liście Billboard Hot Country Songs i osiągnął 44. miejsce.

REKLAMA

Aktorka Jennette McCurdy bierze udział w 25. dorocznej gali Nickelodeon Kids' Choice Awards, która odbywa się w Galen Center 31 marca 2012 r. w Los Angeles w Kalifornii.
Aktorka Jennette McCurdy bierze udział w 25. edycji Nickelodeon Kids’ Choice Awards, która odbywa się w Galen Center w dniu 31 marca 2012 r. w Los Angeles w Kalifornii. (Zdjęcie: Jason Merritt/Getty Images)

W rozmowie z New York Times w czwartek, 4 sierpnia, Jennette powiedziała, że ​​„całe dzieciństwo i okres dojrzewania były bardzo wykorzystywane”. Zauważyła: „Zdarzały się przypadki, w których ludzie mieli najlepsze intencje i być może nie wiedzieli, co robią. A także przypadki, w których to robili – wiedzieli dokładnie, co robią”. W swoim nowym pamiętniku Jennette pisze o tym, że „sfotografowana w bikini podczas przymierzania garderoby i zachęcona do picia alkoholu przez przerażającą postać, którą po prostu nazywa Stwórcą”. Chociaż tożsamość „Stwórcy” jest nieznana, Jennette powiedziała, że ​​​​jej matka Debra McCurdy, która zmarła na raka w 2013 roku, była obecna w takich przypadkach, ale nie podjęła działań, ponieważ myślała, że ​​to część bycia aktorką.

REKLAMA

Jennette McCurdy bierze udział w premierze utworu Magnolia's DAMSEL w Los Angeles, sponsorowanej przez Casa Noble, 13 czerwca 2018 r. w Los Angeles w Kalifornii.
Jennette McCurdy bierze udział w premierze utworu Magnolia’s DAMSEL w Los Angeles, sponsorowanej przez Casa Noble, 13 czerwca 2018 r. w Los Angeles w Kalifornii. (Zdjęcie: Joshua Blanchard/Getty Images dla Magnolia Pictures)

Jennette przełknęła wówczas swoje obawy, ale nie mogła powstrzymać się od zdenerwowania sposobem, w jaki była traktowana na planie, zwłaszcza po tym, jak obiecano jej serię spin-off. Była aktorka powiedziała, że ​​Nickelodeon wycofał się z obietnicy i zamiast tego uczynił ją współprowadzącą w „Sam & Cat” u boku Ariany Grande. Jednak wtedy zdała sobie sprawę, że nie może już tego znieść. „To, co mnie w końcu zniechęciło, to moment, w którym Ariana weszła tonując gwizdanie z podekscytowania, ponieważ spędziła poprzedni wieczór grając w szarady w domu Toma Hanksa” – pisze Jennette w „I’m Glad My Mom Died”. – To był moment, w którym się złamałem.

REKLAMA

(LR) Jennette McCurdy i Ariana Grande biorą udział w brytyjskiej premierze Sam & Cat w Cineworld 02 Arena 12 października 2013 r. w Londynie.
(LR) Jennette McCurdy i Ariana Grande biorą udział w brytyjskiej premierze Sam & Cat w Cineworld 02 Arena 12 października 2013 r. w Londynie. (Zdjęcie: Ben A. Pruchnie/Getty Images dla Nickelodeon)

Po anulowaniu „Sam & Cat” Nickelodeon rzekomo zaoferował jej 300 000 $, aby zachować prywatność swoich doświadczeń, ale odmówiła. Miranda Cosgrove, koleżanka Jennette z „iCarly”, powiedziała, że ​​nie rozumiała wtedy, dlaczego jej przyjaciółka była tak rozżalona, ​​częściowo dlatego, że nie zwracała na nią uwagi. „Kiedy jesteś młody, jesteś taki we własnej głowie” – powiedziała „Timesowi” Miranda. „Nie możesz sobie wyobrazić, że ludzie wokół ciebie mają o wiele trudniejsze zmagania”. Według niej Jennette była dobra w utrzymywaniu pozorów. – Nie oczekujesz takich rzeczy od osoby w pokoju, która rozśmiesza wszystkich – dodała Miranda.

REKLAMA

KULTOWE HISTORIE

Brittney Griner: Oto opcje prawne dostępne dla gwiazdy WNBA skazanej na 9 lat więzienia w Rosji

„Prey”: Czym Predator w filmie Hulu różni się od wcześniejszych wersji?

REKLAMA

Podczas gdy Jennette używa humoru jako mechanizmu radzenia sobie, tytuł jej pamiętnika już wywołał poruszenie w jej rodzinie. „Nasza babcia jest bardzo zdenerwowana tym tytułem” – powiedział „Timesowi” brat Jennette, Marcus. Zdawał się rozumieć położenie swojej siostry bardziej niż inni, ponieważ miał bezpośrednie doświadczenie niestabilnej natury ich matki. „Zawsze chodziłeś po skorupkach jajek – czy dzisiaj będzie miła mama, czy szalona mama?” przypomniał. „Pewnego dnia nic jej nie będzie, następnego będzie krzyczeć na wszystkich. Każde święto było bardzo dramatyczne. Straciłaby rozum w Boże Narodzenie, gdyby coś nie było idealne”. Marcus powiedział, że nie przeszkadzał mu humor Jennette, jeśli jego nękana walką siostra znalazła uzdrowienie dzięki żartom. „Możesz albo powiedzieć: »Biada mi, moje życie jest okropne«, albo znaleźć humor w tych rzeczach, które są naprawdę tragiczne” – powiedział The Times.

REKLAMA

„I’m Glad My Mom Died” będzie dostępny w księgarniach we wtorek 9 sierpnia.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button