Rozrywka

Była gwiazda Little Mix, Jesy Nelson, dzieli się słodką deklaracją, gdy przedstawia nowy tatuaż

Mała Mix Jesy Nelson pokazała fanom przebłysk swojego najnowszego atramentu, gdy opublikowała trzask ramienia wraz z serią tatuaży.

Jesy naprawdę wykorzystała swoje ciało jako płótno z wieloma słodkimi i sentymentalnymi tatuażami na całym ciele – ale jej ramiona są najlepszym miejscem na tusz Jesy i właśnie tam zdecydowała się na swój ostatni kawałek.

Piosenkarka opublikowała zdjęcie w swojej historii na Instagramie, kiedy pokazała swój różany tatuaż, słodką wiadomość, która brzmi „dumna z ciebie” i jej córeczkę.

Zupełnie nowy utwór Jesy działał jak funkcja w samym środku jej ramienia, gdy oświadczyła, że ​​ma „obsesję” na punkcie nowej pracy.

Jesy pokazała swoim fanom przebłysk swojego atramentu w nowych zdjęciach (Zdjęcie: jesynelson/Instagram) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Jej nowy utwór to czerwony element, który brzmi „miłość”, dużymi literami ze strzałką w sercu zamiast „o”, podczas gdy reszta atramentu brzmi: „podbija wszystko”.

Gdy to publikowała, napisała: „Dosłownie obsesję” obok emoji z sercem.

Atrament jest wyraźnie nowy, ponieważ zaledwie kilka dni temu Jesy pozowała w oszałamiającym czerwonym bikini i błysnęła atramentem na obu ramionach, w tym słowach „Once Upon a Time” i słowie „Manifest” na lewym ramieniu.

W innym miejscu Jesy ma nadruk „Girl Power” na obojczyku, a także dodaje do tego tatuaż na udzie.

Jesy pokazała swoje najnowsze tuszowanie na Instagramie (Zdjęcie: jesynelson/Instagram)

Oszałamiające zdjęcia Jesy często pokazują, jak pokazuje swoje tatuaże, w tym jedno z jej najbardziej oszałamiających zdjęć, na którym piękność pozuje w czarnym bralecie, podczas gdy jej loki opadają na klatkę piersiową.

Jesy błysnął także śladem swojego tatuażu Dawno, dawno temu i małym skrawkiem na prawym ramieniu, pozostawiając fanów w całkowitym podziwie zarówno jej urodą, jak i tuszem.

Gwiazda ma również bardzo subtelny tatuaż na asie, z tuszem królowej kier tuż przed jej uchem, podczas gdy numer 91 – rok, w którym się urodziła – również znajduje się subtelnie za jej uchem.

Jesy regularnie pokazuje swój atrament na Instagramie (Zdjęcie: jesynelson/Instagram)

Podczas gdy fani uwielbiają ostatnie posty Jesy’ego, w tym wiele zapowiedzi nowego atramentu, wszyscy mogą się zgodzić, że chcą nowej muzyki.

Gwiazda nieustannie ma mnóstwo komentarzy błagających o informacje na temat jej następnego singla, choć nie ma jeszcze drażnić nowego utworu.

Aby uzyskać więcej najnowszych wiadomości o showbiznesie od Daily Star, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Check Also
Close
Back to top button