Rozrywka

Była gwiazda „Nastoletniej mamy” Debra Danielsen bierze udział w przesłuchaniu do „The Voice”

YouTube Debra Danielsen

Mama Farrah Abrahama, Debra Danielsen, podobno przenosi swoją muzyczną karierę na wyższy poziom. Wewnętrzne źródło powiedziało The Ashley’s Reality Roundup, że Danielsen jest obecnie przesłuchiwany w konkursie talentów NBC „The Voice”.

Według źródła, Danielson wykonała piosenkę artysty muzycznego Pink na jej wirtualne przesłuchanie.

„W tym momencie procesu odsłuchu jest to naprawdę szybkie. Mają nieco ponad minutę na zaśpiewanie, zwykle tylko jedną zwrotkę i refren” – powiedział wtajemniczony The Ashley. „Debra wciąż ma przed sobą długą drogę w procesie przesłuchań, zanim będzie miała szansę zaśpiewać dla trenerów serialu”.

Danielsen od dłuższego czasu zabawia fanów „Nastoletniej mamy” swoimi umiejętnościami muzycznymi. Gwiazda MTV często udostępnia filmy ze swoimi rapowymi piosenkami w mediach społecznościowych.

Córka Danielsena również zanurzyła się w świecie muzyki. W 2012 roku Abraham wydała swój debiutancki album „My Teenage Dream Ended”, zawierający utwory takie jak „Liar Liar” i „Searching for Closure”.

Farrah Abraham o ochronie córki

Życie Farrah Abraham zmieniło się z dnia na dzień, gdy w wieku szesnastu lat dowiedziała się, że jest w ciąży. Podróż mieszkańca Iowa od cheerleaderki z liceum do nastoletniej mamy została uwieczniona w przebojowym programie MTV „16 i w ciąży” w 2009 roku.

Od tego czasu Abraham wychowuje swoją córkę Sophię jako samotną matkę. Ojciec Sophii, Derek Underwood, zginął w tragicznym wypadku samochodowym dwa miesiące przed narodzinami córki w grudniu 2008 roku.

W wywiadzie dla Us Weekly z czerwca 2021 r. Abraham otworzył się na temat wychowywania córki solo.

Gwiazda „Nastoletniej mamy” powiedziała, że ​​chodzi o właściwą edukację seksualną.

„Kiedy młode przechodzą przez okres dojrzewania, muszą przede wszystkim dowiedzieć się o testach ciążowych” – powiedziała. „Musiałem dać jej znać o różnych rzeczach, ponieważ zależy mi na opiece zdrowotnej. I nie chodzi mi o zawstydzenie”.

Wywiad Abrahama z 2021 r. nie jest pierwszym, w którym piosenkarz „Kłamca Kłamca” zwrócił uwagę na znaczenie edukacji seksualnej.

W wywiadzie dla Us Weekly z 2020 roku gwiazda MTV wyraziła aspiracje do rozmowy na ten temat w szkole swojej córki.

„Wszyscy jestem za mówienie o edukacji seksualnej” – powiedziała w publikacji. „Zrobiłem to dla kampanii krajowych. Rozmawiałem publicznie z ludźmi [and] może któregoś dnia będę w liceum Sophii, wygłaszając im pogadankę, gdy kończą szkołę.

„Czuję się komfortowo, a inni czują się komfortowo” – kontynuowała. „I dlatego płacą mi dużo pieniędzy za mówienie o braku wstydu dla kobiet”.

Które programy „Nastoletniej mamy” powracają w kolejnym sezonie?

W komunikacie prasowym z 18 maja personel MTV News ogłosił, że „Nastoletnia mama 2” i „Nastoletnia mama OG” nie wrócą na kolejny sezon. Zamiast tego sieć połączyłaby obsadę „Nastoletniej mamy 2” i „Nastoletniej mamy OG”, aby stworzyć jeden mega-show zatytułowany „Nastoletnia mama: następny rozdział”.

Sieć ogłosiła również powrót trzech innych programów „Nastoletniej mamy”.

„Nastoletnia mama: młoda i w ciąży” powróci w czwartym sezonie. „Nastoletnia mama: Dziewczyny na noc” i „Nastoletnia mama: Rodzinne wakacje” również zostały odnowione na kolejny sezon.

CZYTAJ DALEJ: Zdjęcie: Córka Vee Rivery, Vivi, absolwentka przedszkola

Więcej ciężkich wiadomości o nastoletniej mamie

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button