Rozrywka

Była gwiazda Pornhub, Mia Khalifa, mówi żeńska TikTok po inspirowanym premierze OnlyFans

Mia Khalifa mówi, że zbudowanie ogromnej liczby kobiet na TikTok dało jej pewność, że uruchomi własną stronę OnlyFans.

Po wcześniejszym „skreśleniu” dołączenia do popularnej platformy udostępniania treści, Mia przyznaje, że zabawa, jaką miała na TikTok, pozwoliła jej inaczej spojrzeć na OnlyFans.

W obszernym wywiadzie dla Bustle była aktorka Pornhub mówiła o różnych tematach, w tym o swoim bezsensownym stosunku do subskrybentów kneblujących ją, by udostępniać bardziej sprośne obrazy.

Koleżanka Mii, Jenna Lee, która może pochwalić się dwoma milionami obserwujących, również ujawniła sekret sukcesu swojej przyjaciółki w programie OnlyFans, za którego oglądanie fani płacą prawie 10 funtów miesięcznie.

TikTok Mii Khalifa pomogło ukształtować jej „rebranding” Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Mia, która może pochwalić się 32,8 miliona obserwujących TikTok, powiedziała magazynowi internetowemu: „Mój Instagram to może 25% kobiet, ale TikTok jest w połowie lat czterdziestych. Dlatego jest to dla mnie tak bezpieczna i przyjemna platforma.

„Są filmy, w których cała moja sekcja komentarzy to tylko kobiety, a ja mogę w nich siedzieć i chodzić z nimi w tę i z powrotem”.

Wyjaśniła, że ​​to kobiety w aplikacji społecznościowej zainspirowały ją do założenia konta OnlyFans we wrześniu 2020 roku.

„Tak długo spisywałam to na straty, ponieważ byłam niepewna”, powiedziała Mia o jej popularności pornografii.

Mia odniosła błyskawiczny sukces na TikTok z ponad 500 milionami polubień (Zdjęcie: Instagram) Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Jenna powiedziała, że ​​wspólne kręcenie nawzajem treści OnlyFans w różnych Airbnbs bez firmy produkcyjnej pozwoliło Mii być w pełni sobą – czego jej zwolennicy nie mogą mieć dość.

Jenna powiedziała: „Ludzie zakochują się w postaci, a Mia Khalifa nie byłaby Mią Khalifa bez swojej osobowości.

„Jest taka szczera i zabawna, a gdyby poszła na sesję OnlyFans, którą dyktował ktoś inny, żadna z tych osobowości nie wyszłaby na jaw.

„Odnosimy 10 razy większe sukcesy, ponieważ czujemy się komfortowo”.

Treść Mii w OnlyFans nie byłaby możliwa z odpowiednią ekipą filmową, mówi jej przyjaciółka

Aby uzyskać więcej niesamowitych historii z Daily Star, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj

Biogram Mii na platformie brzmi: „Nie bądź ac***! Bezpieczny w pracy, ale każdego dnia nowe, pikantne, ekskluzywne treści”, co jest jednym ze sposobów informowania subskrybentów, aby nie spodziewali się w pełni X-rated materiałów.

Mia mówi, że „powie im, żeby się zamknęli, jeśli narzekają”, że jej treści nie są wystarczająco jednoznaczne, by spodobały się fanom.

Dodała: „Powinieneś przeczytać drobny druk. Mówi, że nie ma nagości. Szanuj rebranding”.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button