Rozrywka

Była gwiazda Pornhub Mia Khalifa pokazuje, jak zawsze będzie posłuszna swojemu chłopakowi w wirusowym Tiktok

Była legenda Pornhub Mia Khalifa ujawniła, że ​​będzie posłuszna żądaniom swojego chłopaka w wirusowym TikTok, który sprawił, że jej fani wyli.

29-letnia gwiazda Onlyfans podzieliła się swoim filmem, synchronizując usta do dźwięku, który był konfrontacją między parą, w której kobieta jest gotowa do wyjścia z rozmowy.

Jednak mężczyzna odpowiada, mówiąc jej, aby usiadła z powrotem – w tym miejscu Mia udaje, że rozmawia ze swoją obecną miłością, Jhay Cortezem.

W klipie, który ma ponad 239 000 polubień, Mia natychmiast siada z powrotem, co wprawiło fanów w histerię z powodu tego, jak natychmiast wykona rozkazy.

Mia Khalifa pokazuje fanom, jak zawsze będzie posłuszna swojemu chłopakowi w wirusowym Tiktok (Zdjęcie: @miakhalifa / Tiktok) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Jeden z użytkowników napisał: „Tak, mamy tu taką dobrą dziewczynę…”

Inny dodał: „Dziewczyno, ja też bym usiadł, nie musi tego powtarzać dwa razy”.

Ale jej fani również zachwycali się swoim związkiem, ponieważ wierzą, że aktorka dla dorosłych i piosenkarka z Portoryko są do siebie dobrze dopasowani.

Jeden z użytkowników skomentował: „Wszyscy jesteście razem zbyt słodcy. Kocham was”.

Inny powiedział: „Ponieważ powinnaś tęsknić za panią, tak się cieszę z twojego powodu. Doskonale się uzupełniasz, on wydobywa dla ciebie pewien szczęśliwy blask”.

Zdjęcie Jhay Corteza, które zostało użyte w filmie (Zdjęcie: @miakhalifa / Tiktok) Przeczytaj więcej Pokrewne artykuły

Wiadomość pojawia się po tym, jak Mia zaproponowała zabawny moment na Twitterze, kiedy poprosiła hollywoodzkiego A-lista, aby „zadzwonił do niej sir”.

Zabrała się do aplikacji mediów społecznościowych, aby opublikować zdjęcie swojej fantazyjnie wyglądającej popielniczki, które następnie wysłała do hollywoodzkiego A-listera i pisarza Setha Rogena.

Była gwiazda dla dorosłych pokazała zdjęcie z prośbą o stojącą popielniczkę i jointa, prosząc Rogena, notorycznego zwolennika używania marihuany, by nazywał ją „sir”.

Mia natychmiast usiadła – wzbudzając pochwały od swoich fanów (Zdjęcie: @miakhalifa / Tiktok)

Aby otrzymywać najnowsze wiadomości z ostatniej chwili i niesamowite historie z Daily Star, zapisz się do naszego biuletynu, klikając tutaj.

Mia, która niedawno zaszokowała fanów niespodziewaną podróżą do Londynu, powiedziała, że ​​zasługuje na miano „sir” przez gwiazdę Pineapple Express i Superbad.

Jej prośba została spełniona, a komiks Rogen, lat 40, odpowiedział na teraz wirusowy tweet Khalifa i wzbudził podziw dla osobowości mediów.

Prośba Mii, by zdobywczyni nagrody MTV Movie Award nazywała ją „sir”, zebrała ponad 12 000 polubień i setki retweetów po tym, jak oznaczyła Rogen w tweecie, który przedstawiał jej fantazyjną popielniczkę.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button